Recenze Skiareál Plešivec

Znáte Skiareál Plešivec? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Skiareál Plešivec neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Skiareál Plešivec

Celkem (4.0)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Pavel Forétek
Výtečně upravené sjezdovky, v kombinaci s krásným počasím a málo lidmi skvělá kombinace, sjezdovky velice dobře sjízdné až do odpoledne. Občerstvení, zejména kulatý ski bar n sjezdovce je ukázkou, jak by to nemělo NIKDY být, personál - mladé slečny na tomto baru se chovají nepříjemně, jakoby je zákazníci velice otravovali. Měli by jet na "školení " někam jinam, nejlépe kamkoliv do Rakouska, aby se naučily, jak to má vypadat. Bohužel to velice kazí dojem z celého střediska a je to tak stále a opakovaně po několik let. Dále obě WC dole ve Pstruží ( u Dostyho i u lanovky ) byla 28.1.24 celý den mimo provoz, údajně kvůli problému s vodou.
Dobře upravené sjezdovky.
Občerstvení, WC.
Lucie Karlovská
Super zážitek pro dceru, neskutečně si cením osobního přístupu, motivace děti. Jako matka s malým dítětem jsme využily i herničky což byla už taková třešnička na dortu. Děkujeme celému kolektivu, rádi se vrátíme.
Neskutečně ochotni a milí v lyžařské škole, naprosto profesionálové
Krokodýl
parádní lyžování, zatím nejlepší, kde jsme byli.
Vendula Jarešová
Areál upravený,záchody u bufetu čisté,jen jste si do nich museli sněhem (v poledne) prohrabat cestu.Občerstvení pro děti:jen hranolky, párek v rohlíku ve 12.00 došel.Polévka žádná!!!!, pizza za skoro 200,- a polovina zapečené bagety za 98,-.Zato alkoholu, který by se na sjezdovce neměl(nikoho s lyžemi na rameni jsme cestou dolu po sjezdovce nepotkali),toho je všude dostatek.Je to obrovská škoda, areál se nám líbí, ale když chcete být na svahu s dětmi celý den, aby jste si nabalili plný batoh jídla, jako dříve.Myslím, že by to mohl být důvod k zamyšlení pro provozovatele.
Pěkné upravené sjezdovky
Občerstvení!!!!
Jaroslav
Při dnešním očekávaném slunečném počasí jsem vyrazil po dvou letech na Plešivec. Přestal jsem sem jezdit, poněvadž jsem nikdy nebyl spokojen s úpravou sjezdovek, co do kvality i kvantity. Po bohaté sněhové nadílce v minulých týdnech jsem očekával ideální podmínky. Na webu střediska je informace, že od soboty - před dvěma dny - jsou všechny sjezdovky v provozu. Těšil jsem se, jak si dopoledne v pondělí dobře zajezdím. Realita je někde jinde a hořká: Dle informační tabule pět sjezdovek zavřených ( abych nebyl nepřející, včetně dětských koberců - jeden v provozu). Tři sjezdovky se buď technicky zasněžují, anebo jsou těsně po zasněžování, takže každých 50 m hromada technického sněhu do půlky šířky sjezdovky, kde se člověk propadne a zabrzdí, což tedy bezpečné není. Sjezdovka záhy úplně rozoraná. O víkendu se údajně upravovala " černá", dnes zavřená bez známek jakékoliv preparace, tedy sněžná děla běžela... A cena permanentky regulérní... V dnešní době a po tolika sezónách od otevření resortu mi je tento amatérismus záhadou, obzvláště když o pár kilometrů dále tento servis funguje víceméně bez potíží. Co se změnilo - ochota personálu obsluhy vleků je výrazně lepší, oproti minulosti. Takže ikdyž jsem víceméně místní, půjdu si příště zajezdit jinam.. P.S.: Samozřejmě vím, že se najde spousta objektivních příčin tohoto neutěšeného stavu, ale když se chce, tak to jde i jinak
ochota personálu obsluhy vleků - výrazně lepší oproti minulosti
Neskutečný, bohužel dlouholetý amatérismus úpravy sjezdovek
lehnertm.ml
prázdné sjezdovky, příjemný přístup zamestnancu
Miroslav Aksamit
Areál opravdu pěkný, moderní. Co by se mělo zlepšit výhledově: nahoře na kopci alespoň "jezdící chodník" od lanovek k sjezdovce č. 5,6. Co by se dalo zlepšit hned: na krásné moderní toaletě u ski servisu nefunguje na pánském pisoáru splachování.... Na nejspodnější dojezd modré sjezdovky běžně chodí v protisměru rodiče s dětmi s kočárky nebo saněmi - hrůza! Nikdo to nekontroluje a je zde docela nebezpečí úrazu. Co vy na to?
Horác
Sjezdovky situované na jižní stranu, což vůbec nenahrává sjízdnému stavu již kolem poledne. Pokud pak vysvitne sluníčko, je s pohodlným ježděním konec. S tím se asi bohu žel nedá nic dělat. Co je však obrovskou katastrofou, která by šla jistě změnit, jsou ceny a personál ve Skybaru U Dostiho (spodní stanice lanovky ve Pstruží). Ovocný čaj bezmála 50,-Kč, bavorský vdolek rovněž za bezmála 50,-Kč (dva čaje a vdolek 145,-Kč). Majitel se zřejmě zbláznil. Takové ceny nejsou ani v Italských Alpách a to je echt polyžováníčko. Venku grill, obsluha se mezi nandaváním studených klobás za 75,-Kč hrabe v igelitovém koši, pití 0,3ml (pepsi, mirinda atd.) za 75,-Kč. Prostě hrůza všech hrůz a ještě horší je, že to lidi s patřičnými nadávkami prostě koupí. Další katastrofou je restaurace Fabrika. TAm by kuchař potřeboval dostat pořádných pár facek, nakopat do řiti a na hodinu vyhodit. Špíz za cenu 145,-Kč (hnusný cibule a bůček, přesušený z teplého pultu.......brrrrrr, ještě teď se mi chce při vzpomínce na tento hnus zvracet), zeleninová polévka za 35,-Kč (něco tak odporného jsem opravdu dlouho nejedl. Okoralé saláty...............prostě děsné!
Přiměřené množství lidí
Špatný povrch sjezdovek, občerstvení, neudržované WC
renca
areal je moc pekny, bohuzel uprava sjezdovek zadna. v devet rano po otevreni ledove plotny a pod nimi muldy snehu, v poledne uz se na tom jezdit nedalo vubec. nedovedu si predstavit, ze by do toho jeste zasvitilo slunce.
NOTME
+
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Skiareál Plešivec, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.