Mariánské Lázně Recenze

Recenze Mariánské Lázně

Znáte Mariánské Lázně? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Mariánské Lázně neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Mariánské Lázně

Celkem:

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Celkový dojem

Všechny recenze

Nejnovější

Vladimír Bubák

V provozu kabinková lanová dráha s menší kapacitou přepravy. Naopak oba lyžařské vleky mají dostatečnou kapacitu a málokdy se tvoří fronty. Kvalitně technicky vysněžené sjezdovky s dokonalou úpravou každé ráno. Ani v odpoledních hodinách nebyli na sjezdovkách ledové plotny. Super přístup lyžařských instruktorů k dětem.... Kompletní recenze
Sněhové podmínky a úprava sjez...
Delší čekací doby na lanovou d...
před 5 lety

Naplánuj si dovolenou

Mariánské Lázně Ubytování
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti s tímto střediskem. Přidej svou recenzi, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti ve skiareálu líbí, co se ti nelíbi, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem

Zadej celkové hodnocení

Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.