Boží Dar - Novako Recenze

Recenze Boží Dar - Novako

Znáte Boží Dar - Novako? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Boží Dar - Novako neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Boží Dar - Novako

Celkem:
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Jiří Klimovič
Jediné co mohu pozitivně hodnotit, tak je opravdu jen celkový dojem z celého strediska a tím to končí. Začne to v půjčovně, kde evidentně personál v nedostatečném počtu nezvládá nápor a tím pádem se chování k zákazníkovi promítá neskutečnou neochotou a arogancí (nemluvím o ceně pujčovného!!!!!). Bistro, je jedna velká katastrofa!! Po půl hodině čekání, obsluha štěkla, po mé žádosti na párek v rohlíku, DOŠLO PEČIVO!!, tak aspoň něco k pití pro děti, 0,2l juice ..50,-Kč a to bych tu mohl psát do rána. Opravdu nikomu nedoporučuji, pokud si ovšem své občerstvení a výbavu nevezme vlastní z domova. ... Kompletní recenze
Krásný areál
Neochota personálu
před 6 lety
Jirka Jezek
Nejhorsi sjezdovka kde jsem byl ... Kompletní recenze
Zadne
Ubohy areal proste Strawn
před 7 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Boží Dar - Novako, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.