Černá hora - Janské Lázně Recenze

Recenze Černá hora - Janské Lázně

Znáte Černá hora - Janské Lázně? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Černá hora - Janské Lázně neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Černá hora - Janské Lázně

Celkem (3.6)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Sarka Chvalkovska
Nastoupili jsme na lyzovani 4.3.2019Jiz od rana byly sjezdovky neupravene,po kratke projizdce vyustila sjezdovka do ukrutneho hrboliste,ktere bylo zavaleno mravenistem lidi,kteri se ho snazili nejakym zpusobem prekonat.Ani zkuseny lyzar si tu jizdu nemohl vychutnat,jelikoz to mraveniste lidi,ktere ty hroudy zastavily, bylo misty temer k neproniknuti.Po dvou hodinach jsme znechucene odesli.Pomer ceny a kvality? Ceny vysoke a kvalita priserna.Na takto neupravenych sjezdovkach jsme jeste nelyzovali.Penize,cas a kilometry,ktere jsme tomu venovali za to rozhodne nestaly!!!... Kompletní recenze
před 5 lety
tomas Novak
Kopce v CR nenadelame, to je jasne ale ani servisem jsme se zdaleka nepriblizili standardu v Alpach - zkusil jsem to po 15 letech opet na "nejlepsich" sjezdovkach v CR - chyba, vyhozene penize. Pokud si chcete poradne zalyzovat, u nas to proste opravdu nejde - kdyz pominu prirodni podminky, ktere proste nezmenime, odradi vas spolehlive ceny skipasu pro deti a juniory - "zdarma" je to pouze pro deti pod 6let, ktere bych na nase "bezpecne" sjezdovky nepustil ani nahodou, nebo bych jim musel jezdit za zadkem cely den, aby je nejaky zdejsi umelec nesestrelil. Fronty jak za sociku, ceny v obcerstvenich stejne jak v Alpach za nizsi kvalitu - sorry, proste des, zkratka ceny kapitalisticke, uroven socialisticka... Kompletní recenze
zadne
temer vse
před 6 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Černá hora - Janské Lázně, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.