Ghisoni, Korsika

Korsika Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Korsika Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Korsika - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Korsika v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si dovolenou

Korsika Ubytování

Skiareály - Korsika FAQ

KorsikaMalý hornatý ostrov Korsika se nachází daleko od francouzské pevniny, ve Středozemním moři mezi Sardinií, Itálií a pobřežím Francie. Je proslulý svým členitým pobřežím a tyrkysovou vodou. Lyžovat se zde dá ve třech malých lyžařských střediscích (Ghisoni, Val d’Eze a Vergio), která se rozprostírají ve výšce od 1400 do 1870 m.n.m.Čtvrté středisko High Asco bylo po rozsáhlém poškození, způsobeném sesuvem půdy v roce 1991, uzavřeno. V současnosti se uvažuje o jeho znovuotevření, je však potřeba získat podporu místních úřadů.Uvažuje se také o možnosti vybudovat v průběhu několika let nové, větší lyžařské středisko -podobné těm v jižních Alpách. Představou je vytvořit lyžařský areál, který by mohl poskytnout 30 km lyžařských tratí ve výšce od 1550 do 2400 m.n.m.Lyžařská sezóna na Korsice trvá obyčejně od prosince do dubna, nejvíce sněhu je zde v průběhu února a března. Počasí na Korsice má významný vliv na sníh a jeho vlhkost.
Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.