Soda Springs Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Soda Springs? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Soda Springs Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě6-12
Junior13-17
Dospělý24-59
Senior60+
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 21. 4. 2024159.00199.00279.00279.00
Poznámka: Unlimited Pass Pricing. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 27. zář 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Soda Springs Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 14. 12. 2023
Dospělý
1 den75.00
Poznámka: Dec 18 Sample pricing as of this writing. Lift ticket pricing and availability are date specific. Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 14. pro 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Soda Springs Informace o sezónních a denních skipasech

Soda Springs Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Soda Springs je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Soda Springs vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Soda Springs Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Soda Springs připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 24. lis 2023 a ​​předběžným datem ukončení 14. dub 2024. Díky 19 sjezdovkám a 6 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (530) 426-1012.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.