Kirkwood Ceny skipasů 2022/23

Kirkwood Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Kirkwood? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Kirkwood Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě5-12
Junior13-18
Dospělý19-64
Senior65+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 28. 5. 2023271.00429.00545.00437.00
Poznámka: Shown is Kirkwood Pass pricing. Click Purchase for most up to date season pass pricing and to buy a season pass.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 12. srp 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Kirkwood Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 8. 5. 2019
Poznámka: Click the Purchase button to check the ski resort website for current lift ticket pricing and buy lift tickets.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 08. kvě 2019. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Kirkwood Ubytování

Kirkwood Informace o sezónních a denních skipasech

Kirkwood Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Kirkwood je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Kirkwood vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Kirkwood Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Kirkwood připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 12. lis 2022 a ​​předběžným datem ukončení 14. kvě 2023. Díky 90 sjezdovkám a 13 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (209) 258-6000.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: