Kolik sněhu napadlo ve skiareálu Dodge Ridge tuhle zimu a za posledních 10 lyžařských sezón? Výška sněhu ve středisku Dodge Ridge v průměru dosahuje . Během 29 dní v roce, kdy ve středisku sněžilo, napadlo 621cm nového sněhu, nejsilnější sněžení přineslo 112cm prašanu. Uvedené hodnoty jsou průměrem za posledních 10 let a pocházejí od provozovatelů střediska.
| Kolik sněhu napadlo | Dny, kdy sněžilo | Průměrná výška sněhu | Max. výška sněhu | Největší sněžení | |
|---|---|---|---|---|---|
| listopad | 48cm | 2 dny | 21cm | 69cm | 48cm |
| prosinec | 134cm | 7 dny | 41cm | 132cm | 102cm |
| leden | 148cm | 7 dny | 87cm | 307cm | 112cm |
| únor | 154cm | 7 dny | 112cm | 333cm | 89cm |
| březen | 176cm | 8 dny | 134cm | 2 438cm | 102cm |
| duben | 33cm | 3 dny | 167cm | 318cm | 38cm |
| Kolik sněhu napadlo | Dny, kdy sněžilo | Průměrná výška sněhu | Max. výška sněhu | Největší sněžení | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012 — 2013 | 523cm | 26 dny | 66cm | 109cm | 84cm |
| 2013 — 2014 | 300cm | 18 dny | 27cm | 46cm | 41cm |
| 2014 — 2015 | 94cm | 8 dny | 15cm | 36cm | 30cm |
| 2015 — 2016 | 765cm | 39 dny | 110cm | 183cm | 61cm |
| 2016 — 2017 | 892cm | 43 dny | 163cm | 333cm | 71cm |
| 2017 — 2018 | 411cm | 14 dny | 71cm | 152cm | 79cm |
| 2018 — 2019 | 1 062cm | 49 dny | 173cm | 2 438cm | 86cm |
| 2019 — 2020 | 411cm | 26 dny | 53cm | 107cm | 64cm |
| 2020 — 2021 | 523cm | 26 dny | 89cm | 152cm | 112cm |
| 2021 — 2022 | 330cm | 15 dny | 92cm | 137cm | 91cm |
| 2022 — 2023 | 1 544cm | 54 dny | 218cm | 318cm | 102cm |
| 2023 — 2024 | 958cm | 45 dny | 74cm | 132cm | 84cm |
| 2024 — 2025 | 577cm | 24 dny | 37cm | 89cm | 61cm |
| 2025 — K dnešku | 297cm | 12 dny | 0cm | 89cm | |
| Průměr | 621cm | 29 dny | 85cm | 303cm | 76cm |