Hochkössen, Kaiserwinkl

Kaiserwinkl Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Kaiserwinkl Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

- Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Skiareály - Kaiserwinkl FAQ

Lyžování v Kaiserwinklu se vyznačuje velkou rozmanitostí. Ideální podmínky si zde najdou začátečníci stejně jako pokročilí lyžaři. Nachází se zde i mnoho tratí pro běžecké lyžování. Tyto tratě spojují lyžařská střediska Kössen, Schwendt, Walchsee a Rettenschöss. Jsou velmi dobře upravované a vhodné pro začátečníky i pro pokročilé. To je jeden z důvodů, proč je Kaiserwinkl jedním z nejlepších lyžařských areálů v Evropě. Tato oblast má také široké možnosti zimní turistiky, díky níž můžete objevovat krásu krajiny. Jednou z největších událostí v Tyrolsku je „Ballonwoche“. Během tohoto týdne se vypouštějí do vzduchu barevné balónky a vzniká tak ohromující kontrast k zasněženým horám Kaisergebirge.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.