Prémiový partner

Superdévoluy / La Joue du Loup Recenze

Recenze Superdévoluy / La Joue du Loup

Znáte Superdévoluy / La Joue du Loup? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Superdévoluy / La Joue du Loup neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Superdévoluy / La Joue du Loup

Celkem (3.8)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Celkem 113 recenzí:
5 hvězdiček (47)
4 hvězdičky (40)
3 hvězdičky (8)
2 hvězdičky (9)
1 hvězdička (9)
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Ivana
+ ubytování přímo u svahu + cena + počasí ( vždy maximálně 1 den špatného počasí v týdnu pobytu) - velká dálka z ČR - starší vybavení střediska - kvalita úpravy sjezdovek... Kompletní recenze
cena
laxnost personálu při úpravě s...
před 7 lety
zlo
Jde o menší, nepříliš natřískané středisko, které nabízí poměrně slušné tratě. Většinu tvoří nenáročné, ale obstojně dlouhé modré sjezdovky, některé červené ale rozhodně stojí za to, což platí i o černých stržích Dalles a Mur. Pokud je sníh, otevírají se opravdu vynijkající podmínky pro freeride. Mínusů je ale hodně. Začít je třeba u samotných lanovek. V celém komplexu SuperDevoluy/La Joue Du Loup jich je pouze šest. Zbytek tvoří pomy. Sedačkové lanovky jsou hodně dlouhé a bez krytí, což je k otevřenému terénu (a s tím souvisejícího větru) mnohdy problém. Pokud by místo nich byly kabinky a část dlouhých pom nahradily sedačky, určitě by se zvýšil komfort. Středisko neleží příliš vysoko. Ačkoliv během mého pobytu první březnový týden během úvodních tří dnů hodně nasněžilo, následně to v polohách pod 1800m šlo opravdu rychle dolů a za něco to stálo jen na třech lanovkách a cca deseti sjezdovkách. Velmi problematický je celkový přístup provozovatelů. Během mého pobytu vítr zničil horní stanici jediné lanovky vedoucí z La Joue Du Loup a poškodil i alternativní cestu v podobě pomy. Nikdo se nijak neobtěžoval jakkoliv informovat, že po nadcházející 4 dny nebude přejezd do jiných částí areálu možný jinak než skibusem. Navíc anglicky nemluví prakticky nikdo. Opravy probíhaly velmi laxně. Samotnou kapitolou je snowpark, který zůstal zavřený téměř po celou dobu jen z důvodu větrem zničené dozorčí kukaně. Ochota zprovozňovat dříve tratě zvřené dříve kvůli počasí rozhodně nebyla valná. Část těžších tratí tak zůstávala oficiálně mimo provoz navzdory ideálním podmínkám. Vrcholem byla hodinová porucha lanovky Festoures a její následné uzavření. V neposlední řadě je nutno se připravit na absenci toalet. Jedinou možnost odskočit si jinam než do přírody nabízejí dvě restaurace na svahu, přičemž jedna z nich (pochopitelně ta předražená) vyhání lidi, kteří si nic nedali. V údolí si nikam nedojdete. ... Kompletní recenze
Slušné sjezdovky, ohromné možn...
málo lanovek a kabinek, prakti...
před 7 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Superdévoluy / La Joue du Loup, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.