Recenze Ještěd

Znáte Ještěd? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Ještěd neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Ještěd

Celkem (3.5)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Jakub Regner
Upřímně, řekl bych, že je to nejlepší skiareál v Jizerkách a poblíž Prahy. Spousta dlouhých sjezdovek, ceny vcelku přívětivé (např. oproti Tanvaldskému Špičáku nebo Harrachovu). Bohužel, letos napadlo opravdu málo sněhu, tudíž nebyla otevřená polovina sjezdovek (celá část na Pláních). Otevřené byly jen Skalka, Slalomák a Liberecká. Rodiny s dětmi by asi uvítali nějakou otevřenou dlouhou modrou sjezdovku a nejen dvousetmetrovou Bucharku, ale tento areál ani není určený hlavně pro rodiny s dětmi. A nyní bych se rád vyjádřil k recenzi paní Katky. Jestli kvůli jedné nepříjemné pokladní jdete sjezdovat na Javorník, který se nedá porovnávat s Ještědem, je jako kdyby jste přestala kvůli jedné jediné pokladní v jeden den přestala chodit nakupovat např. do Lidlu. Javorník stojí skoro stejně jako Ještěd, ale na Ještědu je 9 km sjezdovek všech obtížností a na Javorníku jen jedna ani ne kilometr dlouhá, která se dá jet šusem. Nejdříve si vyberte jestli chcete jezdit na prudších sjezdovkách pro mírně pokročilé a pokročilé jako třeba Ještěd nebo Tanvaldský Špičák nebo jestli chcete jet do skiareálu pro rodiny s dětmi jako je třeba Javorník nebo Bedřichov.
LOKALITA (poblíž Prahy, z centra Liberce jede tramvaj až pod svah), DÉLKA SJEZDOVEK, NÍZKÉ CENY
MALIČKO UŽŠÍ SJEZDOVKY, OBČAS HŮŘE UPRAVENÉ SJEZDOVKY (ale opravdu jen zřídka)
Petr Medek
se tam nezměnilo, je to tam stejné jako před 30 lety, včera 11.1. otevřené 2 sjezdovky, naprosto neupravené, ledové plotny a hromady měkkého sněhu, za lyžování od 12 do 15 (to zavírají) cena jako za celý den, sjezdovka k hl.parkovišti, kde jsme měli auto byla zavřená, vlekari neuměli poradit, jak se k autu dostat...sjezdovky úzké, neupravené. Na sedackach na vleku sedíte na sněhu, vlekari sedí v kukani v teple místo aby zametali sedačky. V restauraci na stolech všude neuklizene nádobí po předchozích hostech. Byli jsme to tam po mnoha letech zkusit a dlouho tam zase nepojedeme.
Blízko Prahy
Jako před 30 lety
Katka
Do areálu jsme dorazili kolem jedné hodiny. Jelikož kvalita sjezdovek nebyla nic moc, chtěli jsme si zakoupit ski pas pouze na dvě hodiny. Paní na pokladně toto odmítla a museli jsme si zakoupit čtyřhodinový ski pas i když se z provozních důvodu zavíralo už v 15:00 místo 16:00. Vůbec tu nezohledňují kvalitu zasněžení. Další dny jsme radši trávili na Javorníku, kde kvalitu zasněžení zohledňují a dávají dvaceti nano třiceti procentní slevu. Na Ještěd už se vracet nebudeme, přístup paní na pokladně nás dostatečně otrávil.
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Ještěd, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.