Aktuální sněhové zpravodajství Přemyslov

Než se vydáš na lyže, ověř si sněhové podmínky ve středisku Přemyslov. Aktuálně nemáme informace o množství sněhu ve skiareálu Přemyslov. Na této stránce se dozvíš, na kolika sjezdovkách se lyžuje, kolik vleků je v provozu, kdy naposledy sněžilo, kolik sněhu napadlo a jaké je ve skiareálu počasí.
PřemyslovZavřeno

Nový sníh

      
0cm0cm0cm0cm0cm0cm
Poznámka ke sněhovým podmínkám: AREÁL JE TEDY OD 24.2.2024 MIMO PROVOZ!!!! Děkujeme za pochopení a v příští snad bílé sezóně 2024/25 opět na viděnou.

Profil střediska

hero
13. led
Plánovaný start sezóny
24. úno
Plánovaný konec sezóny
Lyžařské středisko Přemyslov Skiareál Přemyslov se nachází v obci Loučná nad Desnou poblíž Šumperka v Jeseníkách. Součástí areálu jsou čtyři sjezdové tratě obsluhované 4-sedačkou a dvěma vleky, restaurace, bufet, půjčovna, lyžařská škola a servis. Od horní stanice lanovky začíná nástup na běžecké okruhy. Modrá sjezdovka ve středisku je se svou délkou 1250 metrů nejdelší osvětlenou sjezdovkou na Moravě. Večerní lyžování se tu koná každý pátek a sobotu. Další dvě modré jsou určeny pro děti a začínající lyžaře. Pokročilí a velmi zdatní lyžaři si mohou poměřit síly na náročné, červeno-černé pistě Přímá. ► Tipy na ubytování v Přemyslově a okolí Nabídky ubytování v resortech, penzionech, apartmánech, chatách, ubytovnách či privátech najdete i zde: Ubytování ski areál Přemyslov.

Naplánuj si pobyt

Skiareály v okolí & související regiony

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.