Jeseníky

Filipovice Recenze

Recenze Filipovice

Znáte Filipovice? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Filipovice neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Filipovice

Celkem:

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem

Všechny recenze

Nejnovější

Jędrzej Kopaczka

Ogółem fajniutko... Kompletní recenze
undefined
před 2 lety

irekciesla86

Rewelacja ... Kompletní recenze
před 6 lety

jszarla

před 7 lety

mirth

Czerwona i niebieska trasa dobrze przygotowana - sztuczny snieg+troche swiezego, wyratrakowana. Dobrze zaplanowana trasa, bez trawersowania co na snowboardzie bywa wyczerpujące. Generalnie sama trasa mogłaby być dłuższa i byloby idealnie ... Kompletní recenze
dobrze przygotowana trasa, mał...
před 7 lety

aga

Co prawda temperatura jest wysoka i ciezko jest utrzymac nasniezenie na stoku,ale warunki jakie zastalismy we flipovicach byly ponizej dopuszczalnych standardow. Przed wyjazem do Czech sprawdzilismy,ze wyciag jest czynny i otwarte sa 2 trasy czerwona i niebieska.Z samego dolu nie wygladalo to zachecajaco ale coz skoro przyjechalismy juz to zakupilismy karnety po 280 koron( osrodek zaoferowal ceny z niskiego sezonu).Wjezdzajac kolejka na gore zobaczylismy ze im wyzej tym gorzej.Przeswity ziemi,brazowy snieg i papka zamiast sniegu. Panowie lopatami dosypuja snieg.Zjazd na dol nie nalezal do przyjemnosci,a nawet momentami przypominal walke o zycie. Wjechalismy na gore jeszcze jeden raz i podziekowalismy.Szkoda nog i sprzetu. Odradzam,no chyba ze napada snieg... Kompletní recenze
brak
wyciag czynny pomimo bardzo sl...
před 8 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti s tímto střediskem. Přidej svou recenzi, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti ve skiareálu líbí, co se ti nelíbi, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem

Zadej celkové hodnocení

Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.