Recenze Horský resort Dolní Morava

Znáte Horský resort Dolní Morava? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Horský resort Dolní Morava neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Horský resort Dolní Morava

Celkem (3.4)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
martin waibel
Dnes jsem chtěl navštívit skiareal Dolní Morava,ale pokud tam chcete zaparkovat, tak nemate jinou možnost než zaplatit kartou. Proc vůbec platit parkovné když permanentka na 4h stoji tisíc korun a to ani nejsou v provozu všechny sjezdovky. Jedu do Koutu,tam alespoň lyžaři neplatí parkovné!
na parkovišti lze platit pouze kartou
Petr Novotný
Sjezdovky celkem pěkné, udržované, různé obtížnosti. Aktivní sněhová dělá občas narušují sjízdnost. Těším se ale na nově vzniklý sky bridge www.sky-bridge.cz
hezké udržované sjezdovky
vyšší ceny skypasu
Petra Myslivcova
Středisko Dolní Morava je typický hon na peníze a komerční způsob jakési rekreace. Dle mě už tady nejde ani tak o zimni provoz (každou zimu stejně neupravené sjezdovky, za 7 let jsem zažila snad jednou, aby jely všechny - černá pokud je upravena je fakt super!) ale o léto. A to je masakr! Ceny naprosto šílené ale to je asi tak vše v čem překonali zbytek. Areál je neustále ve stavbě, rozkopane kde co, evidentně se na spoustu věcí kašle. Personál příšerný (samozřejmě až na výjimky). Cely západní svah, na kterém se rozkládá areál již s přírodou nemá nic společného. Okolí - Králicko, Jeseníky, pevnosti nabízí mnoho a mnoho krásných túr, zážitků a přírody. Otázka zda tam zdejší turisté za týdenní pobyt vyrazí.. Za mě komerce level 10000.. Máme v okolí chaluou 40 let a když sem zavítáme (malá bobovka s dětmi) je nám z toho vždy uzko..
Misto
Komerce
Mlh undefined
Až na výjimky, kterým tímto děkuji za ochotu a pomoc, je resort plný arogantního neochotného nekompetentního a hrubého personálu. Během 4 dní jsme doufali, že se jedná o pochybení jednotlivce, ale bohužel každý den nás znovu a znovu nepěkně překvapil... ... přidejte k tomu velmi nadprůměrné ceny skipassů (včetně nemožnosti koupit kratší než 4-hodinový, který navíc stojí skoro stejně jako celodenní) a všeho kolem (rád zaplatím za dobré služby… Dolní Morava bohužel ale dohnala a předehnala svět pouze v těch cenách)... ... a vyjde vám fajnový resort za všechny peníze. Sorry, ale nikdy více...
na české poměry poměrně hodně sjezdověk
drahé, zavřené služby i v sezóně, arogantní personál, ...
Štěpán Holý
Ubytovani ve dnech 13.3. 17.3. Penzion Jirinka skvele, ale to je jinak vse. Clovek by si rekl, ze se rezort chlubi na webu 8mi upravenymi sjezdovky a vse jenom pro deti. Opak je vsak pravdou, je to jako na dalnici D1, necekali snih v zime a na Dolni Morave to same. 15.3.pres noc nasnezilo a nechali totalne neupravene sjezdovky a za plnou cenu bez upozorneni u kasy i kdyz se tam stoji s 5letym ditetem koupit permici bez upozorneni na podminky. Pokud to jsou profesionalove pro deti tak by to melo vypadat i za cenu zavreni dopoledne arealu a upravit vse a odpoledne otevrit uptavene sjezdovky. VELKE ZKLAMANI A bohuzel se potvrdilo ze se vyplati za stejne penize a daleko kvalitnejsi sluzby Rakousko nebo Italie. Tam by si toto nedovolili a max by byli ochotny nejak vse kompenzovat a omluvit se. DOLNI MORAVA SKI areal velke zklamani !
Ubytovani skvele
Absolutne spatne upravene sjezdovky..!!!
Květa
Můj celkový dojem je rozpolcený. Sjezdovky celkem pěkné, různé obtížnosti. Modré sjezdovky jsou úzké, spíš se jedná o propojky mezi červenými sjezdovkami. Pěkná je vyhlídková. Ceny za skipasy vysoké, rodinné zvýhodnění minimální. Záloha na skipasy je vratná, ale doporučuji kontrolovat účtenku z pokladny, jestli vám ji skutečně další den nezapočítali znovu jako mě (zpět jsem ji již nedostala, jednalo se o 3 skipasy). Také si neberte ohnuty skipas, protože ten vám zpět také nevezmou. Příště vyzkoušíme jiný skiareál, lyžování nebylo špatné, ale to ostatní mě dost zklamalo.
Sjezdovky se mi celkem líbily.
Nutno kontrolovat účtenky na pokladně (vrácené skipasy nebyly odečteny a platila jsem je znovu).
Anonym
Skvělé středisko pro rodiny, kde si svou sjezdovku vybere každý.
Ivana Jirásková
Dnes jsem s dcerou byla lyžovat na Dolní Moravě a upřímně řečeno že taky naposled ..čtyřhodinový skipas pro nas dvě 1320 ..neupravené sjezdovky samy hrb za hrbem. Hrůza a děs.za ty peníze by měli být sjezdovky upravené na 1*..No alespoň vím kam příště nejezdít..Jsem velmi zklamaná
Žádné plusy
Moc předražené
Kateřina Králíková
Na Dolní Moravu si ráda zajedu na lyže i na snowboard. Byla jsem tam teď nedávno - 1.1.2018. Zrovna sněžilo a teplota byla kolem 1°, takže se na lanovkách sníh rozpouštěl. No a vlekaři U Slona nebyli ochotní sklopit sedačky, pokud je to možné, nebo alespoň smetákem smést rozpouštějící se sníh. Je to oprvdu nepříjemné, když si člověk sedne na sedačku a je to, jakoby si sedal do kaluže. Na ostatních lanovkách s tím nebyl žádný problém. Tohle je recenze pouze na vlekaře, jinak skiareál je dobrý a doporučuji navštívit.
Libor
Ski areál Dolní Morava mě zklamal. Sjezdovky jsou dobré, ale co naplat když podmínky pro lyžování jsou nevyhovující. Proč jsou sněhová děla ve dne na skoro všech sjezdovkách v činnosti a obtěžují lyžaře v den velké návštěvnosti a to ještě v kombinaci s mlhou. Pak už opravdu není na sjezdovkách v místě děl vůbec vidět, vjíždíte nekontrolovaně do velikých nánosů sněhu. To se vám v zahraničí určitě nestane, je to k lyžařům bezohledné, takové podmínky za cenu 670 Kč/den. Přitom by některá děla stačilo jen natočit jiným směrem, jiná rozhodně vypnout a zasněžovat v noci, ale rozhodně ne ve dne za mlhy. Ani technický ředitel nebyl ochotný situaci řešit. Proč jsou atrakce pro děti placené ? V zahraničí jsou zdarma.
upravenost sjezdovek
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Horský resort Dolní Morava, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.