Four Lakes Ceny skipasů 2023/24

Four Lakes Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Four Lakes? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Four Lakes Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dospělý
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 5. 4. 2024350.00
Poznámka: Individual Season Pass. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 12. pro 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Four Lakes Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 15. 12. 2023
Dospělý
1 den26.00
1 den - víkend30.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 15. pro 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Four Lakes Informace o sezónních a denních skipasech

Four Lakes Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Four Lakes je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Four Lakes vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Four Lakes Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Four Lakes připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 29. lis 2024 a ​​předběžným datem ukončení 06. dub 2025. Díky 7 sjezdovkám a 7 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle (630) 964 - 2551.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.