Horní Bavorsko

Sudelfeld Skiareál

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Č. 2pro začátečníky v regionu Evropa
Č. 1pro rodiny v regionu Německo
Č. 1pro rodiny v regionu Bavorsko
Všechny recenze

Lyžařský ráj v Bavorsku nese název Sudelfeld a je to největší souvislý areál v celém Německu. Impozantní horské scenérie spolu s otevřenými širokými zasněženými svahy nabízejí ideální podmínky pro rozmanité sportovní aktivity a vzrušující zimní dovolenou!

Prostorné sjezdovky pro velké i pro malé

V Sudelfeldu se lyžuje na více než 30 km upravených sjezdovek různých obtížností. Zdejší lyžařské terény jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi a začátečníky, ale také profesionálové si tady přijdou na své, například na FIS trati Světového poháru ve snowboardingu, nebo na náročnějších tratích v části Rosengasse. Vleky v Sudelfeldu sice nepatří k nejmodernějším a nejrychlejším v Alpách, ale zato zdejší útulné prostředí prostupuje uvolněná radost z lyžování, určitě i díky mnoha malebným horským hostincům.

I pro návštěvníky bez vlastní dopravy je docela jednoduché se do střediska dostat - mezi zdejším vlakovým nádražím a lyžařským střediskem funguje v zimě pravidelná skibusová přeprava. Pro návštěvníky s vlastním autem je v areálu k dispozici 2500 bezplatných parkovacích míst.

Zvláštní pozornost si zaslouží péče, která je v Sudelfeldu věnována dětem. Kromě profesionálních lyžařských škol s výukovými kurzy pro všechny věkové kategorie začátečníků, včetně těch úplně nejmenších se dětičky zabaví na dlouhé hodiny ve speciální dětské zóně zvané Schneeleo-Kinderland, kde se naučí používat posuvné pásy a vleky, a vykrouží své první obloučky.

Naplánuj si dovolenou

Sudelfeld Ubytování

Kdy je nejvíc sněhu?

Nový sníh celkem

0cm
0cm
0cm
0cm
0cm
0cm
pro
0cm
led
0cm
úno
0cm
bře

Víc o lyžařském terénu

16%
Modré sjezdovky
74%
Červené sjezdovky
10%
Černé sjezdovky
23
Sjezdovky celkem
31 km
Sjezdovky celkem
4 km
Nejdelší sjezd
31 km
Sjízdný terén
20 km
Zasněžování

Počet vleků: 14

1
Expresní 8-sedačky
1
Expresní 6-sedačky
1
4-sedačky
1
3-sedačky
1
2-sedačky
9
Lyžařské vleky

Nadmořská výška

1563m
Vrchol
763m
Převýšení
800m
Údolí
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.