Zuoz Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Zuoz? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Zuoz Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě6-12
Junior13-17
Dospělý
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 7. 5. 2023386.00772.001,158.00
Poznámka: Im Winter eröffnet Ihnen der Engadin Pass das gesamte Pistenangebot von allen 350 Pistenkilometern und 56 Anlagen inklusive Engadin Bus sowie Teilstrecken der Rhätischen Bahn. Während der Sommersaison ist der Engadin Pass auf allen 13 geöffneten Bergbahnanlagen gültig.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 02. pro 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Zuoz Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 1. 12. 2022
Poznámka: Wer sich frühzeitig für einen Ski-Aufenthalt in den Oberengadiner Bergen entscheidet, profitiert von Frühbucherermässigungen auf das gewünschte Tages- oder Mehrtages-Ticket. Die Tagespreise berechnen sich aufgrund der aktuellen Nachfrage. Kaufe dein Ticket bereits jetzt online und profitiere.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 01. pro 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Zuoz Informace o sezónních a denních skipasech

Zuoz Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Zuoz je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Zuoz vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Zuoz Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Zuoz připravil pro lyžařskou sezónu 2024 – 2025 s předpokládaným datem zahájení 20. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 16. bře 2025. Díky 11 sjezdovkám a 5 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2024 – 2025 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)81 854 15 10 .

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.