Engadin St. Moritz Ceny skipasů 2022/23

Engadin St. Moritz Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Engadin St. Moritz? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Engadin St. Moritz Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě6-12
Junior13-17
Dospělý
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 7. 5. 2023687.001,374.002,061.00
Poznámka: Preise gelten für den Graubünden Card. Gültig bei sämtlichen Bergbahnen in Graubünden inkl. Sedrun-Andermatt und Samnaun-Ischgl (Konzerttage Saisoneröffnung und Abschlusskonzert ausgeschlossen). Ausgenommen sind einzelne Kleinskilifte.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 22. čvn 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Engadin St. Moritz Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 22. 6. 2022
Poznámka: Ab sofort sind Skipässe für die Oberengadiner Bergbahnen über das dynamische Preismodell «Snow-Deal» für die Wintersaison buchbar. Kaufen Sie jetzt Ihren Skipass und profitieren Sie vom Frühbucherrabatt. Zusätzlich können Sie von attraktiven Familienermässigungen profitieren. https://www.engadin.ch/de/snow-deal-shop/

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 22. čvn 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Engadin St. Moritz Informace o sezónních a denních skipasech

Engadin St. Moritz Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Engadin St. Moritz je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Engadin St. Moritz vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Engadin St. Moritz Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Engadin St. Moritz připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 04. lis 2023 a ​​předběžným datem ukončení 21. dub 2024. Díky 88 sjezdovkám a 58 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)81 830 00 00.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: