Savognin Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Savognin? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Savognin Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě10-15
Junior16-19
Dospělý20 +
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 1. 4. 2024499.00839.00929.00
Poznámka: Reduzierte Saisonkarten-Preise bis 30. November 2023, hier angezeigt werden die Originaltarife, die ab dem 1.12.2023 gelten.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 05. říj 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Savognin Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 28. 11. 2023
Poznámka: Kinder bis 5 Jahre gratis. Flurin-Kids 6-9 J.: Gilt nur in Begleitung eines Eltern-/Grosselternteils, der ebenfalls ein Ticket für den gleichen Zeitraum kauft - ansonsten gilt der Kindertarif. Bestellen Sie ihr Ticket für die Savognin Bergbahnen online, bequem und einfach von zu Hause. Die aktuell gültigen Tarife für die Wintersaison 2023/24 finden Sie ab November in unserem Online-Shop. - https://www.valsurses.ch/de/ferien-buchen/webshop-erlebnisse#/skipaesse

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 28. lis 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Savognin Informace o sezónních a denních skipasech

Savognin Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Savognin je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Savognin vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Savognin Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Savognin připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 07. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 01. dub 2025. Díky 25 sjezdovkám a 12 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)81 659 16 16.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.