La Punt Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku La Punt? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

La Punt Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě
Junior
Dospělý
Platí pro: 2019-2020Ceny platné do: 5. 4. 2020630.001,260.001,860.00
Poznámka: Preise gelten für den SnowPass Graubünden. Gültig bei sämtlichen Bergbahnen in Graubünden inkl. Sedrun-Andermatt und Samnaun-Ischgl (Konzerttage Saisoneröffnung und Abschlusskonzert ausgeschlossen). Ausgenommen sind einzelne Kleinskilifte.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 29. říj 2019. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

La Punt Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 9. 12. 2020
Poznámka: In der gesamten Region Engadin St. Moritz gibt es seit der Saison 2018/2019 keine fixen Skipasspreise mehr. Im Rahmen eines dynamischen Preissystems profitieren die Skisportler, die früh buchen. Es gibt Frühbucherermässigungen von bis zu 30 Prozent auf das gewünschte Tages- oder Mehrtages-Ticket. Die Tagespreise berechnen sich aufgrund der aktuellen Nachfrage.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 09. pro 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

La Punt Informace o sezónních a denních skipasech

La Punt Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu La Punt je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska La Punt vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

La Punt Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál La Punt připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 21. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 16. bře 2025. Díky 1 sjezdovkám a 2 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)81 854 24 77 .

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.