Brigels - Breil Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Brigels - Breil? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Brigels - Breil Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě6-16
Junior
Dospělý18+
Platí pro: 2019-2020Ceny platné do: 30. 4. 2020480.00830.001,045.00
Poznámka: Der Skipass Surselva 2019/2020 ist gültig vom 01.06.2019 bis 31.05.2020 (Sommer und Winter) in den Skigebieten Brigels, Disentis, Obersaxen, Mundaun, Skiarena Andermatt, Vals, Runa Péra und 5x in Laax.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 27. čvn 2019. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Brigels - Breil Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 3. 12. 2020
Poznámka: Neues Preissystem bei den Bergbahnen Brigels. Ab der Wintersaison 2018/2019 bieten die Bergbahnen Brigels flexible Tages- und Mehrtageskartenpreise an. Das neue Preissystem berücksichtigt das Buchungsdatum, die Saisonalität, den Wochentag und das Wetter. Frühbucher profitieren von bis zu 20% Rabatt und Familien zusätzlich mit 10% Familienrabatt. Die Karten werden wie folgt angeboten: Kinder bis 6 Jahre kostenlos, Junioren bis 16 Jahre, Lehrlinge und Studenten bis 24 Jahre, SeniorInnen ab 64 Jahren und Erwachsene ab 17 Jahren.

 Der grosse Vorteil:
 Die dynamischen Preise sind unter www.brigels-bergbahnen.ch ersichtlich und können im Voraus bis zu 20% günstiger bestellt werden. Online bestellen und ohne Anstehen an den Kassen die Bergbahnen benutzen. Alle Tickets können natürlich weiterhin zum Tagespreis an den Kassen in Brigels und Waltensburg bezogen werden

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 03. pro 2020. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Brigels - Breil Informace o sezónních a denních skipasech

Brigels - Breil Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Brigels - Breil je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Brigels - Breil vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Brigels - Breil Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Brigels - Breil připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 14. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 01. dub 2025. Díky 23 sjezdovkám a 13 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)81 941 16 12.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.