Skiarena Andermatt-Sedrun Ceny skipasů 2022/23

Skiarena Andermatt-Sedrun Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Skiarena Andermatt-Sedrun? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Skiarena Andermatt-Sedrun Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě6-15
Junior
Dospělý16-63
Senior64+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 14. 5. 2023499.00699.00999.00799.00
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 07. říj 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Skiarena Andermatt-Sedrun Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 23. 11. 2022
Poznámka: Die Preise für Tages- und Mehrtageskarten passen sich auch im Winter 2022/23 flexibel der Nachfrage an. Mit dem Halbpreis-Abo erhältst du zudem immer 50 Prozent Rabatt auf den variablen Tageskartenpreis: Kostet die Tageskarte beispielsweise 84 Franken, dann bezahlst du 42 Franken. Die wichtigsten Faktoren für die Bestimmung der flexiblen Preise sind: - die Saisonzeit (Haupt-/Nebensaison) - der Wochentag (Unter der Woche oder am Wochenende) - das Datum der Buchung (Frühbucherrabatt)

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 23. lis 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Skiarena Andermatt-Sedrun Informace o sezónních a denních skipasech

Skiarena Andermatt-Sedrun Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Skiarena Andermatt-Sedrun je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Skiarena Andermatt-Sedrun vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Skiarena Andermatt-Sedrun Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Skiarena Andermatt-Sedrun připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 18. lis 2023 a ​​předběžným datem ukončení 01. kvě 2024. Díky 43 sjezdovkám a 22 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 (0)58 200 68 68.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: