Campigna Monte Falco, Emilia Romagna

Emilia Romagna Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Emilia Romagna - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Emilia Romagna v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Emilia Romagna FAQ

Region Emilia Romanga je součástí severní Itálie, má 4 miliony obyvatel a jeho hlavním městem je Bologna. Spolu s regiony Piemont, Lombardie a Benátky se nachází v údolí řeky Pád.Emilia-Romagna nabízí 18 lyžařských středisek a 250 km sjezdovek s možnostmi rozvíjet všechny zimní sporty jak u dospělých, tak u dětí.Začneme od střediska Cimode (1020-1990 m.n.m). Má 50 km propojených sjezdovek, které jsou přístupné prostřednictvím jednoho skipasu. Ve středisku se během sezony ceny skipasů nemění a děti do 8 let v doprovodu rodičů lyžují zdarma. Sjezdovky jsou ze 78% pokryté technickým zasněžováním. S. Annapelago (Pievepelago-MO) představuje novou trať na běžecké lyžování, která přechází přes město a měří 3 km. Nachází se zde i 7,5 km dlouhá trať Acque Chiare, 2 sedačkové lanovky, 1 lyžařský vlek a nabízí se zde mnoho možností, jak využít čas po lyžování.Scuola Guide Alpine Cimone nabízí výlety na sněžnicích, jak denní, tak noční, a dále lezení na ledovcové stěny. V nádherné scenérii Tuscan-Emilian "Parco Nazionale dell'Appennino" najdete středisko Cerreto Lahgi (1350-1980 m.n.m). Středisko má 29 km sjezdovek, 2 tratě na běžecké lyžování, lyžařskou školu, dětský park, snowpark, ale i mnoho možnosti pro další zimní sporty. Zasněžovací systém je tvořený ze 40 sněžných děl, která celkově pokrývají 15 km sjezdovek. Další atrakcí je chatka, položená v nadmořské výšce nad 1800 m. Můžete si zde vychutnat oběd a užívat si při tom skvělý výhled na zamrzlé jezero.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.