Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Dolní Spiš - Gemer - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Dolní Spiš - Gemer v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Dolní Spiš - Gemer FAQ

Lyžařská střediska a lyžování na Dolní Spiši a Gemeru

Pod územím Dolní Spiše a Gemeru chápeme východoslovenské okresy Spišská Nová Ves, Gelnica, Rožňava, Revúca a východní část okresu Rimavská Sobota. V oblasti se nachází několik menších lyžařských středisek s atraktivními cenami skipasů.

Přímo v Národním parku Slovenský ráj se nelyžuje, v jeho bezprostředním okolí ovšem najdete hned několik lyžařských příležitostí. Na východě je to Hnilčík, na západě Vernár, na jihu Ski Gugel Mlynky (pro pokročilé) a Mlynky Biele Vody - Dedinky (pro začátečníky). Poblíž města Dobšiná na Gemeru jsou i dvě rodinná střediska v obcích Rejdová a Vyšná Slaná (Július).

♦ Jaké turistické atrakce na Dolní Spiši stojí za návštěvu?

K památkám zapsaným v seznamu Světového dědictví UNESCO patří historické centrum města Spišské Podhradie, Spišská Kapitula, Levoča a Kostel Svatého Ducha v obci Žehra.

Ze zajímavých přírodních památek vzpomeňme soutěsky v Národním parku Slovenský ráj, dostupné i v zimě, a také jeskyni Domica v národním parku Slovenský kras (v zimě je zavřeno vždy v pondělí a také po celý leden).

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.