Dolní Rakousko

Unterberg - Pernitz Skiareál

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Č. 6mezi malými skiareály v regionu Evropa
Č. 3mezi malými skiareály v regionu Dolní Rakousko
Všechny recenze

Lyžařské středisko Unterberg s podtitulem Ráj přírodního sněhu nabízí pohodlné a pohodové lyžování pro rodiny bez zbytečného stresu a přeplněných sjezdovek. Kromě dětské zóny Kinderland se zde nachází i Funpark a 20 kilometrů mírných až středně obtížných sjezdových tratí s přírodním sněhem, dostupných bez dlouhého čekání na vleky. Lahůdkou je nejdelší zdejší sjezd, dlouhý 5 kilometrů - ten se řadí k těm nejdelším v Alpách a během jízdy se můžete kochat překrásným výhledem na Alpy.

Celkem čtyři vleky obsluhují 10 sjezdovek, Funpark a dětský areál, kde je malým lyžařům k dispozici ještě i pojízdný koberec.

Na Unterbergu nepotřebují žádný drahý umělý sníh. Středisko vyhledávají všichni milovníci přírodního sněhu, kteří ocení příjemný a jemný sníh pod nohama. Nejen že se přírodní sníh ve slunečních paprscích nádherně třpytí, navíc nabízí nejkrásnější a měkké potěšení z jízdy.

Kouzlu Unterbergu podlehnou nejen lyžaři na sjezdovkách, ale také vyznavači freestylu a snowboardisti ve zdejším snowparku. A na své si přijdou i turisté - nelyžaři, kteří se mohou kochat výhledem z jižně orientovaného Unterbergu na překrásné panorama Alp s výraznými vrcholy Schneeberg a Rax.

K načerpání energie po sportovních výkonech a k pohodlnému romantickému posezení zvou dvě horské restaurace a jedna horská chata.

 

 

Naplánuj si dovolenou

Unterberg - Pernitz Ubytování

Víc o lyžařském terénu

70%
Modré sjezdovky
30%
Červené sjezdovky
10
Sjezdovky celkem
16 km
Sjezdovky celkem
5 km
Nejdelší sjezd
16 km
Sjízdný terén

Počet vleků: 5

5
Lyžařské vleky

Nadmořská výška

1342m
Vrchol
432m
Převýšení
710m
Údolí

Důležité termíny

08 prosinec, 202108. 12. 2021

Začátek sezóny

06 březen, 202206. 03. 2022

Konec sezóny

N.A.

Délka sezóny (dny)

N.A.

Délka minulé sezóny (dny)

N.A.

V provozu (roky)

0cm

Průměrně nasněží
Copyright © 1995-2021 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.