Mönichkirchen - Mariensee Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Mönichkirchen - Mariensee? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Mönichkirchen - Mariensee Sezónní skipasy

*Ceny v
Platí pro:
Dítě6-14
Junior15-18
Dospělý19-59
Senior60+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 26. 3. 2023204.50353.00393.00353.00
Poznámka:

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 23. pro 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Mönichkirchen - Mariensee Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v
Aktualizováno: 23. 12. 2022
Poznámka: Je früher die Buchung der Onlinetickets stattfindet, desto günstiger gestaltet sich der Preis. Wählen Sie Randzeiten, wie unter der Woche, buchen Sie online und sichern Sie sich den Bestpreis. Aktuelle Preise sind im Ticketshop ersichtlich.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 23. pro 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Mönichkirchen - Mariensee Informace o sezónních a denních skipasech

Mönichkirchen - Mariensee Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Mönichkirchen - Mariensee je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Mönichkirchen - Mariensee vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Mönichkirchen - Mariensee Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Mönichkirchen - Mariensee připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 16. pro 2023 a ​​předběžným datem ukončení 25. úno 2024. Díky 11 sjezdovkám a 5 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +43 (0) 2649 20925.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.