Lindvallen/Högfjället Ceny skipasů 2022/23

Lindvallen/Högfjället Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Lindvallen/Högfjället? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Lindvallen/Högfjället Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:Junior7-17Dospělý18-64Senior65+
Platí pro: 2021-2022Ceny platné do: 17. 4. 20222,790.003,590.002,790.00
Poznámka:

Důležité! Poslední aktualizace cen 13. zář 2022. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Lindvallen/Högfjället Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
NázvuAktualizováno: 24. 10. 2016
Poznámka:

Důležité! Poslední aktualizace cen 24. říj 2016. Upozornění: Ceny sezónních skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny sezónních skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si dovolenou

Lindvallen/Högfjället Ubytování

Lindvallen/Högfjället Informace o sezónních a denních skipasech

Lindvallen/Högfjället Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Lindvallen/Högfjället je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Lindvallen/Högfjället vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Lindvallen/Högfjället Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Lindvallen/Högfjället připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 03. pro 2022 a ​​předběžným datem ukončení 22. dub 2023. Díky 48 sjezdovkám a 54 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle .

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2022 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: