Kolik sněhu napadlo ve skiareálu Loveland Ski Area tuhle zimu a za posledních 10 lyžařských sezón? Výška sněhu ve středisku Loveland Ski Area v průměru dosahuje . Během 81 dní v roce, kdy ve středisku sněžilo, napadlo 788cm nového sněhu, nejsilnější sněžení přineslo 61cm prašanu. Uvedené hodnoty jsou průměrem za posledních 10 let a pocházejí od provozovatelů střediska.
| Kolik sněhu napadlo | Dny, kdy sněžilo | Průměrná výška sněhu | Max. výška sněhu | Největší sněžení | |
|---|---|---|---|---|---|
| listopad | 95cm | 10 dny | 52cm | 94cm | 36cm |
| prosinec | 139cm | 15 dny | 77cm | 589cm | 53cm |
| leden | 141cm | 15 dny | 106cm | 178cm | 46cm |
| únor | 128cm | 14 dny | 135cm | 203cm | 61cm |
| březen | 137cm | 14 dny | 159cm | 229cm | 41cm |
| duben | 135cm | 13 dny | 170cm | 246cm | 41cm |
| květen | 41cm | 5 dny | 164cm | 234cm | 53cm |
| Kolik sněhu napadlo | Dny, kdy sněžilo | Průměrná výška sněhu | Max. výška sněhu | Největší sněžení | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012 — 2013 | 1 367cm | 116 dny | 99cm | 201cm | 53cm |
| 2013 — 2014 | 1 097cm | 105 dny | 145cm | 246cm | 36cm |
| 2014 — 2015 | 775cm | 71 dny | 119cm | 589cm | 53cm |
| 2015 — 2016 | 884cm | 84 dny | 128cm | 218cm | 41cm |
| 2016 — 2017 | 909cm | 89 dny | 130cm | 185cm | 46cm |
| 2017 — 2018 | 767cm | 77 dny | 110cm | 201cm | 36cm |
| 2018 — 2019 | 889cm | 87 dny | 136cm | 229cm | 41cm |
| 2019 — 2020 | 605cm | 61 dny | 104cm | 191cm | 61cm |
| 2020 — 2021 | 622cm | 84 dny | 104cm | 170cm | 23cm |
| 2021 — 2022 | 554cm | 71 dny | 106cm | 163cm | 33cm |
| 2022 — 2023 | 632cm | 82 dny | 113cm | 574cm | 25cm |
| 2023 — 2024 | 752cm | 88 dny | 63cm | 127cm | 28cm |
| 2024 — 2025 | 754cm | 68 dny | 123cm | 203cm | 38cm |
| 2025 — K dnešku | 419cm | 50 dny | 0cm | 25cm | |
| Průměr | 788cm | 81 dny | 106cm | 236cm | 39cm |