Colorado, Echo Mountain

Echo Mountain Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Echo Mountain? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Echo Mountain Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě6-12
Junior13-17
Dospělý18-64
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 14. 4. 2024199.00269.00329.00
Poznámka: Unlimited Season Pass. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 27. zář 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Echo Mountain Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 14. 12. 2023
Junior6-15
Dospělý16-64
1 den41.0061.00
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 14. pro 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Echo Mountain Informace o sezónních a denních skipasech

Echo Mountain Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Echo Mountain je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Echo Mountain vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Echo Mountain Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Echo Mountain připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 13. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 13. dub 2025. Díky 7 sjezdovkám a 3 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle .

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.