Beaver Creek Sněhová historie

Beaver Creek Historie sněžení

Kolik sněhu napadlo ve skiareálu Beaver Creek tuhle zimu a za posledních 10 lyžařských sezón? Výška sněhu ve středisku Beaver Creek v průměru dosahuje . Během 60 dní v roce, kdy ve středisku sněžilo, napadlo 574cm nového sněhu, nejsilnější sněžení přineslo 58cm prašanu. Uvedené hodnoty jsou průměrem za posledních 10 let a pocházejí od provozovatelů střediska.

Průměrné množství sněhu měsíčně - Beaver Creek

listopad
Kolik sněhu napadlo
58cm
Dny, kdy sněžilo
6 dny
Průměrná výška sněhu
50cm
Max. výška sněhu
99cm
Největší sněžení
43cm
prosinec
Kolik sněhu napadlo
120cm
Dny, kdy sněžilo
13 dny
Průměrná výška sněhu
69cm
Max. výška sněhu
117cm
Největší sněžení
41cm
leden
Kolik sněhu napadlo
121cm
Dny, kdy sněžilo
13 dny
Průměrná výška sněhu
96cm
Max. výška sněhu
168cm
Největší sněžení
58cm
únor
Kolik sněhu napadlo
120cm
Dny, kdy sněžilo
13 dny
Průměrná výška sněhu
123cm
Max. výška sněhu
173cm
Největší sněžení
38cm
březen
Kolik sněhu napadlo
126cm
Dny, kdy sněžilo
12 dny
Průměrná výška sněhu
142cm
Max. výška sněhu
239cm
Největší sněžení
41cm
duben
Kolik sněhu napadlo
44cm
Dny, kdy sněžilo
5 dny
Průměrná výška sněhu
155cm
Max. výška sněhu
218cm
Největší sněžení
33cm

Průměrné množství sněhu ročně - Beaver Creek

2012 — 2013
Kolik sněhu napadlo
518cm
Dny, kdy sněžilo
62 dny
Průměrná výška sněhu
94cm
Max. výška sněhu
191cm
Největší sněžení
28cm
2013 — 2014
Kolik sněhu napadlo
577cm
Dny, kdy sněžilo
61 dny
Průměrná výška sněhu
136cm
Max. výška sněhu
218cm
Největší sněžení
58cm
2014 — 2015
Kolik sněhu napadlo
533cm
Dny, kdy sněžilo
49 dny
Průměrná výška sněhu
101cm
Max. výška sněhu
173cm
Největší sněžení
41cm
2015 — 2016
Kolik sněhu napadlo
757cm
Dny, kdy sněžilo
75 dny
Průměrná výška sněhu
108cm
Max. výška sněhu
178cm
Největší sněžení
33cm
2016 — 2017
Kolik sněhu napadlo
627cm
Dny, kdy sněžilo
64 dny
Průměrná výška sněhu
115cm
Max. výška sněhu
175cm
Největší sněžení
36cm
2017 — 2018
Kolik sněhu napadlo
490cm
Dny, kdy sněžilo
43 dny
Průměrná výška sněhu
82cm
Max. výška sněhu
173cm
Největší sněžení
30cm
2018 — 2019
Kolik sněhu napadlo
701cm
Dny, kdy sněžilo
73 dny
Průměrná výška sněhu
124cm
Max. výška sněhu
239cm
Největší sněžení
41cm
2019 — 2020
Kolik sněhu napadlo
549cm
Dny, kdy sněžilo
57 dny
Průměrná výška sněhu
112cm
Max. výška sněhu
165cm
Největší sněžení
23cm
2020 — 2021
Kolik sněhu napadlo
513cm
Dny, kdy sněžilo
61 dny
Průměrná výška sněhu
80cm
Max. výška sněhu
142cm
Největší sněžení
28cm
2021 — 2022
Kolik sněhu napadlo
566cm
Dny, kdy sněžilo
62 dny
Průměrná výška sněhu
129cm
Max. výška sněhu
170cm
Největší sněžení
25cm
2022 — 2023
Kolik sněhu napadlo
765cm
Dny, kdy sněžilo
82 dny
Průměrná výška sněhu
126cm
Max. výška sněhu
178cm
Největší sněžení
30cm
2023 — 2024
Kolik sněhu napadlo
663cm
Dny, kdy sněžilo
65 dny
Průměrná výška sněhu
84cm
Max. výška sněhu
109cm
Největší sněžení
38cm
2024 — 2025
Kolik sněhu napadlo
488cm
Dny, kdy sněžilo
50 dny
Průměrná výška sněhu
117cm
Max. výška sněhu
173cm
Největší sněžení
43cm
2025 — K dnešku
Kolik sněhu napadlo
282cm
Dny, kdy sněžilo
32 dny
Průměrná výška sněhu
66cm
Max. výška sněhu
97cm
Největší sněžení
25cm
Průměr
Kolik sněhu napadlo
574cm
Dny, kdy sněžilo
60 dny
Průměrná výška sněhu
106cm
Max. výška sněhu
170cm
Největší sněžení
35cm
SkiGPT

Naplánuj si pobyt