Recenze Hoch-Ybrig

Znáte Hoch-Ybrig? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Hoch-Ybrig neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Hoch-Ybrig

Celkem (3.0)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
Hana
Pěkné středisko na začátku Švýcarských Alp. Snadno dostupné autem z Zurichu. Modré sjezdovky mají prudší a plošší úseky. Nejsou až tak vhodné pro snowboarding. Červené sjezdovky mají pár prudších úseků, které mohou slabším lyžařům dělat problémy. Pokud je pěkné počasí, jsou zde krásné výhledy na okolní hory. 5 minut od lyžařského střediska (Stanice Weglosen) je 26km krásně upravených běžkařských tratí (středisko Studen), cena lístku na denní běžkování je 10 Fr.
Dobře dostupné z Zurichu.
Není až tak vhodné pro začátečníky. Černá sjezdovka není v době nedostatku sněhu otevřena.
Jana
Velmi pěkné středisko, dobře dostupné autem, hodně rozsáhlé a na Švýcarsko i docela dostupné pro rodiny s dětmi-dětský lístek platí do 16ti let a pro rodinu je sleva, je tam i park pro malé děti s tažným lanem.Dole se dá nechat batoh s termoskou a sváčou...taky ušetříte a děti k němu snadno dojedou...Lyžováníčko skvělé
Auto zdarma až ke sjezdovce, rodinné pasy, sleva z aquaparku na rodinné jízdné
Hůř značené oficiální urolované tratě-snadno se sjede mimo sjezdovku a hrozí úraz
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Hoch-Ybrig, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.