Gstaad Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Gstaad? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Gstaad Sezónní skipasy

*Ceny v CHF
Platí pro:
Dítě6-15
Junior16-19
Dospělý
Platí pro: 2023-2024Ceny platné do: 1. 5. 2024475.00710.001,110.00
Poznámka: Top4 Winterabo gültig in: Gstaad , Wasserngrat, Gsteig, Lauenen Adelboden-Lenk | Jungfrau Skiregion | Meiringen Hasliberg Bis zum 15.12.2023 gelten Vorverkaufspreise (850CHF für Erwachsene). Die hier angezeigten Preise sind die Normaltarife.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 19. zář 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Gstaad Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v CHF
Aktualizováno: 19. 9. 2023
Poznámka: Im Winter 2023/24 führt die BDG das bereits bekannte dynamische Preissystem in Zusammenarbeit mit Ticketcorner fort. Damit richten sich die Skipass-Preise – ähnlich wie bei Fluggesellschaften oder jüngst in anderen Skigebieten – nach verschiedenen Faktoren wie beispielsweise der Vorausbuchungszeit oder der Saisonalität. So wird beispielsweise eine Tageskarte – im Vergleich zum bisherigen Fixpreis von CHF 65 – abhängig vom Buchungszeitpunkt und weiteren Faktoren um bis zu 25 Prozent weniger und maximal 22 Prozent mehr kosten. Somit liegt der Preisrahmen einer Tageskarte ab nächstem Winter zwischen rund CHF 49 und CHF 79.

Důležité! Ceny byly aktualizovány dne 19. zář 2023. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Gstaad Informace o sezónních a denních skipasech

Gstaad Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Gstaad je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Gstaad vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Gstaad Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Gstaad připravil pro lyžařskou sezónu 2023 – 2024 s předpokládaným datem zahájení 07. pro 2024 a ​​předběžným datem ukončení 01. dub 2025. Díky 75 sjezdovkám a 47 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2023 – 2024 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle +41 33 748 81 81.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.