Loser - Altaussee, Ausseerland/Salzkammergut Region

Ausseerland/Salzkammergut Region Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ausseerland/Salzkammergut Region Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

- Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Skiareály - Ausseerland/Salzkammergut Region FAQ

Vaše zimní dovolená v Ausseerland – Salzkammergut může být plná přírodního sněhu od prosince až do Velikonoc. Loser, nejvyšší místní hora, má obvykle vysokou sněhovou pokrývku, zatímco jiné regiony na sníh ještě čekají. Zimní dovolená na svazích Ausseerland – Salzkammergut Vám nabízí mnoho slunečných dní. Lyžaři i snowboardisté si díky početným vlekům a lanovkám mohou vychutnat sjezdovky Loser – Altaussee a Tauplitzalm. Největší lyžařské středisko v regionu je slunečná lyžařská oblast Tauplitzalm. K dispozici zde máte mnoho kilometrů sjezdovek pokrytých zasněžovacím systémem a také moderní lanovky a vleky.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.