Stuben am Arlberg, Arlberg

Arlberg Nejlépe hodnocené skiareály

Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Arlberg Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

- Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Skiareály - Arlberg FAQ

Oblast Arlberg je známa velmi dobře upravenými sjezdovkami a spolehlivými sněhovými podmínkami. Moderní vleky a lanovky Vám zaručí lyžování na nejvyšší úrovni s ohledem na bezpečnost a pohodlí. Sportovní výzvy na Vás čekají na strmých svazích a v hlubokém sněhu mimo sjezdovky. Dále se zde nacházejí snowparky a závodní sjezdovky. Anton am Arlberg je mezinárodně proslulé lyžařské středisko. Celkově jsou podmínky pro výjimečnou zimní dovolenou perfektní. Lyžařský areál v nadmořské výšce 1304 m až 2811 m zaručuje spolehlivé sněhové podmínky. Dlouhé sjezdovky, početné vleky a lanovky jsou také působivé. Několik sněhových děl v lyžařském středisku je připraveno zachovat dobré sněhové podmínky za všech okolností. Útulné horské chaty jsou rozptýlené po celé lyžařské oblasti. Anton am Arlberg je také slavný svým nočním životem. Diskotéky, hospody a bary lemují ulice, takže o après-ski je královsky postárano.
Copyright © 1995-2022 Mountain News Corporation. Všechna práva vyhrazena.