Cerler Historie sněžení Kolik sněhu napadlo ve skiareálu Cerler tuhle zimu a za posledních 10 lyžařských sezón? Výška sněhu ve středisku Cerler v průměru dosahuje . Během 4 dní v roce, kdy ve středisku sněžilo, napadlo 32cm nového sněhu, nejsilnější sněžení přineslo 35cm prašanu. Uvedené hodnoty jsou průměrem za posledních 10 let a pocházejí od provozovatelů střediska.
Průměrné množství sněhu měsíčně - Cerler Kolik sněhu napadlo Dny, kdy sněžilo Průměrná výška sněhu Max. výška sněhu Největší sněžení prosinec 6cm 1 den 29cm 55cm 30cm leden 10cm 1 den 46cm 125cm 30cm únor 4cm 1 den 81cm 160cm 35cm březen 9cm 1 den 90cm 205cm 20cm duben 1.3cm 0 dny 55cm 100cm 5cm
prosinec
Kolik sněhu napadlo 6cm
Dny, kdy sněžilo 1 den
Průměrná výška sněhu 29cm
Max. výška sněhu 55cm
Největší sněžení 30cm leden
Kolik sněhu napadlo 10cm
Dny, kdy sněžilo 1 den
Průměrná výška sněhu 46cm
Max. výška sněhu 125cm
Největší sněžení 30cm únor
Kolik sněhu napadlo 4cm
Dny, kdy sněžilo 1 den
Průměrná výška sněhu 81cm
Max. výška sněhu 160cm
Největší sněžení 35cm březen
Kolik sněhu napadlo 9cm
Dny, kdy sněžilo 1 den
Průměrná výška sněhu 90cm
Max. výška sněhu 205cm
Největší sněžení 20cm duben
Kolik sněhu napadlo 1.3cm
Dny, kdy sněžilo 0 dny
Průměrná výška sněhu 55cm
Max. výška sněhu 100cm
Největší sněžení 5cm Průměrné množství sněhu ročně - Cerler Kolik sněhu napadlo Dny, kdy sněžilo Průměrná výška sněhu Max. výška sněhu Největší sněžení 2012 — 2013 45cm 3 dny 95cm 160cm 30cm 2013 — 2014 0cm 0 dny 82cm 135cm 0cm 2014 — 2015 0cm 0 dny 48cm 125cm 0cm 2015 — 2016 0cm 0 dny 51cm 205cm 0cm 2016 — 2017 0cm 0 dny 73cm 120cm 0cm 2017 — 2018 45cm 4 dny 75cm 140cm 20cm 2018 — 2019 0cm 0 dny 40cm 60cm 0cm 2019 — 2020 0cm 0 dny 29cm 50cm 0cm 2021 — 2022 153cm 13 dny 36cm 60cm 30cm 2022 — 2023 34cm 5 dny 34cm 40cm 18cm 2023 — 2024 32cm 8 dny 36cm 75cm 10cm 2024 — 2025 67cm 8 dny 39cm 60cm 35cm 2025 — K dnešku 32cm 10 dny 86cm 130cm 8cm Průměr 32cm 4 dny 56cm 105cm 12cm
2012 — 2013
Kolik sněhu napadlo 45cm
Dny, kdy sněžilo 3 dny
Průměrná výška sněhu 95cm
Max. výška sněhu 160cm
Největší sněžení 30cm 2013 — 2014
Kolik sněhu napadlo 0cm
Dny, kdy sněžilo 0 dny
Průměrná výška sněhu 82cm
Max. výška sněhu 135cm
Největší sněžení 0cm 2014 — 2015
Kolik sněhu napadlo 0cm
Dny, kdy sněžilo 0 dny
Průměrná výška sněhu 48cm
Max. výška sněhu 125cm
Největší sněžení 0cm 2015 — 2016
Kolik sněhu napadlo 0cm
Dny, kdy sněžilo 0 dny
Průměrná výška sněhu 51cm
Max. výška sněhu 205cm
Největší sněžení 0cm 2016 — 2017
Kolik sněhu napadlo 0cm
Dny, kdy sněžilo 0 dny
Průměrná výška sněhu 73cm
Max. výška sněhu 120cm
Největší sněžení 0cm 2017 — 2018
Kolik sněhu napadlo 45cm
Dny, kdy sněžilo 4 dny
Průměrná výška sněhu 75cm
Max. výška sněhu 140cm
Největší sněžení 20cm 2018 — 2019
Kolik sněhu napadlo 0cm
Dny, kdy sněžilo 0 dny
Průměrná výška sněhu 40cm
Max. výška sněhu 60cm
Největší sněžení 0cm 2019 — 2020
Kolik sněhu napadlo 0cm
Dny, kdy sněžilo 0 dny
Průměrná výška sněhu 29cm
Max. výška sněhu 50cm
Největší sněžení 0cm 2021 — 2022
Kolik sněhu napadlo 153cm
Dny, kdy sněžilo 13 dny
Průměrná výška sněhu 36cm
Max. výška sněhu 60cm
Největší sněžení 30cm 2022 — 2023
Kolik sněhu napadlo 34cm
Dny, kdy sněžilo 5 dny
Průměrná výška sněhu 34cm
Max. výška sněhu 40cm
Největší sněžení 18cm 2023 — 2024
Kolik sněhu napadlo 32cm
Dny, kdy sněžilo 8 dny
Průměrná výška sněhu 36cm
Max. výška sněhu 75cm
Největší sněžení 10cm 2024 — 2025
Kolik sněhu napadlo 67cm
Dny, kdy sněžilo 8 dny
Průměrná výška sněhu 39cm
Max. výška sněhu 60cm
Největší sněžení 35cm 2025 — K dnešku
Kolik sněhu napadlo 32cm
Dny, kdy sněžilo 10 dny
Průměrná výška sněhu 86cm
Max. výška sněhu 130cm
Největší sněžení 8cm Průměr
Kolik sněhu napadlo 32cm
Dny, kdy sněžilo 4 dny
Průměrná výška sněhu 56cm
Max. výška sněhu 105cm
Největší sněžení 12cm Jak si sníh ve středisku Cerler stojí ve srovnání s předchozími sezónami? Trendy sněhových podmínek ve středisku Cerler?