Nejlépe hodnocené skiareály

Kvalita/Cena

Perfektní sjezdovky, kvalitní služby, dobré zázemí, ubytování na dosah a optimální poměr kvality a ceny. Ideální místo pro skvělou lyžařskou dovolenou na sněhu.

Abruzzo - Nejlépe hodnocená lyžařská střediska | Jaké jsou nejoblíbenější skiareály?

Uživatelé OnTheSnow hodnotí skiareály v regionu Abruzzo v mnoha kategoriích. Který skiareál je nejvhodnější pro rodiny s dětmi? Který má nejlepší sjezdovky? Kde najdete nejlepší snowparky? Ve kterém středisku je nejlepší apres-ski zábava? Naši uživatelé vám svůj názor sdělují tady – a vy můžete samozřejmě připojit ten svůj.

Naplánuj si pobyt

Skiareály - Abruzzo FAQ

Abruzzo jje oblast v jižní Itálii, která se vyznačuje vysokými horami na celém svém území. Nejvyšším bodem je Corno Grande (2812 m.n.m.) v pohoří Gran Sasso, které připomíná Alpy.Abruzzo je skvělým místem pro zimní dovolenou, zejména díky svým sněhovým podmínkám. Tato lyžařská oblast disponuje mnoha moderními lyžařskými vleky, ale i sjezdovkami všech stupňů náročnosti. Každý si tu přijde na své, ať už lyžař nebo snowboardista.Lyžařská střediska Roccaraso a Rivisondol nabízejí 119 km slunečných sjezdovek. Známá jsou i střediska Campo Felice a Ovindoli, nacházející se poblíž Říma. Tato tvoří spolu s s Campo Imperatore lyžařský areál Nevi Gemelle, ktorý na jeden skipas poskytuje až 65 km sjezdoviek. Na sjezdovkách v Prati di Tivo a Passo Lanciano-Maielletta máte výhled na more. Lyžařská střediska Pescocostanzo, San Giacomo-Monte Piselli, Prato Selva, Pescasseroli, Scanno, Marsia, Campo Rotondo, Campo di Giove, Passo San Leonardo, Pizzoferrato a Gamberane neustále pokračují v rozvoji. Milovníkům běžeckého lyžování nabízí Abruzzo běžecké tratě různých obtížností, vedoucí přes místní lesy. Je zde spousta možností pro skialpinismus a řadu dalších aktivit.
Copyright © 1995-2024 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.