Čeština

San Martino - Passo Rolle Lyžařská střediska

Lyžařská střediska a lyžování v Primiere (San Martino di Castrozza – Passo Rolle)San Martino di Castrozza - Passo Rolle se nachází v srdci Dolomit, známých svými kuriózními městečky, pohostinností a také národním parkem Paneveggio.
Lyžařská oblast San Martino di Castrozza - Passo Rolle má skvělou polohu na jihu lyžařského komplexu Dolomiti Superski, což jí zaručuje mírné teploty a spoustu slunečných dní.
Lyžařská oblast nabízí více než 60 km sjezdových tratí v nadmořské výšce 1404 - 2357 metrů. Jedinečná krajina má co nabídnout lyžařům všech úrovní od začátečníků až po zkušené lyžaře. Sjezdovky obsluhuje přes 20 lyžařských vleků, dvě propojené lanovky Tognola a Colverde a čtyřsedačková lanovka s krycími bublinami, směřující na Punta Ces. 40-místná kabinová lanovka Rosetta zpřístupňuje Altopiano dello Pale, což je působivá náhorní plošina, ideální pro výlety na sněžnicích i na lyžích.

Přístup do lyžařského střediska, včetně Rolle a Cereda je zajištěn bezplatnou kyvadlovou dopravou. 93 % sjezdových terénů je technicky zasněžováno.

V Passo Rolle můžete sjezdovky využívat naplno od listopadu až do konce dubna, a to zejména díky vysoké nadmořské výšce nad 2000 m. Středisko San Martino funguje většinou od prosince až do Velikonoc.
0
středisek s víc než 20 cm nového sněhu