Tre Cime Dolomiti Recenze

Recenze Tre Cime Dolomiti

Znáte Tre Cime Dolomiti? Ohodnoťte ho! Pomozte dalším lyžařům při jejich rozhodování, kam jet lyžovat. Čím víc hvězdiček, tím lepší dojem. Hodnotit můžete v několika kategoriích, např. kvalita sjezdovek, noční život, snowparky nebo vhodnost pro rodiny s dětmi. Pokud Tre Cime Dolomiti neznáte, najdete zde recenze dalších lyžařů, které vám mohou pomoci při hledání toho pravého lyžařského střediska.

Recenze Tre Cime Dolomiti

Celkem (3.5)
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět
Celkové hodnocení střediska (počet hvězdiček) neodráží prostý průměr, je zde zohledněna řada různých faktorů, včetně aktuálnosti recenzí.
Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Ohodnoť toto středisko

Všechny recenze

Nejnovější
jurcekovaa
Parádní středisko, krásné, dlouhé, upravené sjezdovky všech obtížností, sjezdovky v podobě atypických zvlněných sjezdů, krásné scenérie, do střediska se investuje, jsou zde nové, rychlejší 6-ti sedačkové lanovky, buduje se zázemí, možnost přiblížení z okolních vesniček pomocí rychlého ski-vlaku. Středisko je spíše pro pokročilejší lyžaře. Vzhledem k vysokým převýšením jsou často pro vzdálenější přejezdy využity kabinové lanovky, proto se nevyhnete neustálému nazouvaní a vyzouvání lyží (v případě mokrého sněhu dost nepříjemná záležitost), dají se ale najít oblasti, kde prostě "jen" lyžujete, ale na to asi není třeba jezdit do takového střediska. I přes přítomnost 110 km sjezdovek bych doporučila spíš pro krátkodobé lyžování (3-5 dní), které se během této doby dají krásně projezdit a každý si tam najde "to svoje". Počasí jsme měli luxusní (3 dny plného slunce, přes metr sněhu), ale na sníh jsme měli štěstí - údajně týden před naší návštěvou nebylo po sněhu ani památky... Ceny odpovídají Itálii a vysokohorské přirážce ;)... Kompletní recenze
krásně upravěné široké sjezdov...
spousta lanovek - otravné sund...
před 5 lety
Lyžařská střediska | Česko, Evropa, svět

Ohodnoť toto středisko

Poděl se o své zkušenosti se skiareálem Tre Cime Dolomiti, pomůžeš dalším lyžařům. Napiš, co se ti líbí, co se ti nelíbí, a proč.

Začátečník
Mírně pokročilý
Expert
Kvalita tratí
Rodiny s dětmi
Apres Ski
Snowpark
Celkový dojem
Zadej celkové hodnocení
Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.