Tyto webové stránky používají cookies. Kliknutím na tlačítko OK povolujete jejich použití. Více informací zde:Ochrana osobních údajů
Ok

Lyžování a lyžařská střediska v SalcburskuProč je lyžování v Salcbursku tak skvělé, je nasnadě: ve spolkové zemi Salcbursko se nachází části Vysokých a Nízkých Taur, Salcburské předhůří (Salzburger Voralpenland), ale i části Tennengebirge a skupiny Osthorn i kousek vápencových Alp.

V Salcbursku se nacházejí známé lyžařské oblasti, jako je Bad Gastein, Hochkönig, stále se rozrůstající lyžařská oblast Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, ledovcový Kitzsteinhorn-Kaprun, Flachau, Zell am See, Obertauern nebo Zauchensee či Zillertal Arena.

Počet nabízených sjezdovek je úžasný a na svazích se nachází spousta kvalitních vleků a moderních lanovek, stejně jako pestrá škála doprovodných služeb, které mohou lyžaři a snowboardisti naplno využívat. Bez ohledu na to, jestli dáváte přednost lyžování, snowboardingu, běžeckému lyžování, zimní turistice, nebo některému z alternativních zimních sportů nebo aktivit, určitě tady najdete ideální podmínky.
0
Střediska s víc než 20cm nového sněhu za 24 hodinPodívej, kde sněžilo!
Nezmeškej už žádné upozornění na prašan!Přihlaš se teď!

Reklama

Newsletter

OnTheSnow ve tvém mobilu
Více informací

Zůstaň s OnTheSnow i na svahu

Reklama

Reklama