Eagle Rock Ceny skipasů 2022/23

Eagle Rock Ceny skipasů

Kolik stojí skipas ve středisku Eagle Rock? Přinášíme ceny skipasů platné v hlavní sezóně. Pro váš rychlý přehled vybíráme nejběžnější a nejžádanější skipasy, úplnou aktuální nabídku najdete na webových stránkách střediska.

Eagle Rock Sezónní skipasy

*Ceny v US$
Platí pro:
Dítě7-17
Junior18-24
Dospělý25-62
Senior62+
Platí pro: 2022-2023Ceny platné do: 12. 3. 2023299.00449.00599.00429.00
Poznámka: Season Pass Pricing. Visit resort website for the most up-to-date pass pricing.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 24. srp 2022. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Eagle Rock Denní a vícedenní skipasy

*Ceny v US$
Aktualizováno: 29. 3. 2017
Poznámka: Visit resort website for the most up-to-date lift ticket pricing.

Důležité! Ceny byly aktuálizovány dne 29. bře 2017. Upozornění: Ceny skipasů jsou převzaty od lyžařských středisek a tyto skiareály odpovídají za jejich správnost. Ceny skipasů se mohou měnit. Pro ověření platnosti cen kontaktujte lyžařský areál.

Naplánuj si pobyt

Eagle Rock Ubytování

Eagle Rock Informace o sezónních a denních skipasech

Eagle Rock Informace o sezónních permanentkách

Sezónní skipas do skiareálu Eagle Rock je nejlepší volbou pro náruživé lyžaře a pro každého, kdo se chce do lyžařského střediska Eagle Rock vracet po celou zimní sezónu. Lyžaři si mohou vybrat z několika typů skipasů pro různé věkové skupiny a preference.

Majitelé sezónních skipasů získávají nejen nejlepší cenu, ale často i různé další výhody.

Eagle Rock Informace o denních skipasech

Podívejte se, jaké ceny skipasů si skiareál Eagle Rock připravil pro lyžařskou sezónu 2022–2023 s předpokládaným datem zahájení 01. led 2024 a ​​předběžným datem ukončení 10. bře 2024. Díky 14 sjezdovkám a 3 vlekům se držitelům skipasů nabízí skvělá příležitost užít si letošní lyžařskou sezónu naplno.

Denní skipasy na lyžařskou sezónu 2022–2023 se mohou lišit podle toho, zda kupujete skipas v předsezóně, v hlavní sezóně, v top sezóně nebo až před závěrem sezóny. Cena skipasu se také odvíjí od počtu dní a od věku lyžaře. Některá lyžařská střediska nabízejí dynamické ceny skipasů - cena se mění podle toho, s jakým předstihem a v jakém období skipas kupujete.

Naše tipy: Levnější skipasy zakoupíte v předsezóně a také v závěru sezóny. Pokud středisko nabízí dynamické ceny skipasů, vyplatí se koupit skipas s předstihem. Peníze můžete ušetřit i nákupem skipasů online - oproti cenám v kamenných pokladnách bývají ceny v online prodeji výhodnější.

Kde si mohu koupit skipas?

Skipasy lze zakoupit online na webových stránkách střediska nebo osobně v pokladně skiareálu. Podrobné informace získáte na telefonním čísle 570-384-1522.

Akční nabídky

Nejlepší způsob, jak ušetřit, je zakoupit skipasy v předstihu. Doporučujeme podívat se na stránku se speciálními nabídkami střediska, kde najdete všechny druhy nabídek, včetně akčních, ubytovacích a výhodných balíčků.

Copyright © 1995-2023 Mountain News LLC. Všechna práva vyhrazena.
Sdílej: