Čeština

COVID-19 Průvodce pro lyžaře

COVID-19 Průvodce pro lyžaře - ©Gorilla|Fotolia|OTS

COVID-19 Průvodce pro lyžaře

Veškeré důležité informace o tom, jaká opatření a pravidla pro lyžaře a lyžařská střediska jsou v souvislosti s pandemickou situací a COVID-19 aktuálně platná v jednotlivých zemích, se dozvíte na této stránce.

Covid-19 Otázky a odpovědi: Kam můžete vyrazit na lyže - ©Hart Van Denburg

Covid-19 Otázky a odpovědi: Kam můžete vyrazit na lyže

Lyžování v zimní sezóně 2020/21 už nebude jako dřív. Pandemie Covid-19 tvrdě zasáhla všechna odvětví našich životů a bude mít nepochybně vliv i na letošní lyžařskou sezónu. Připravili jsme pro vás odpovědi na otázky, které vás zajímají.

COVID-19: Pravidla pro lyžaře a lyžařská střediska v České republice - ©facebook | Ski Bukovka

COVID-19: Pravidla pro lyžaře a lyžařská střediska v České republice

Jediné, co zatím o této zimě víme jistě, je že pro lyžaře i vlekaře bude jiná, než byly všechny předešlé. Jaká opatření přijímají lyžařská střediska a jaká omezení budou muset strpět lyžaři, až se i v České republice spustí lyžařská sezóna, se dočtete v našem článku.

Covid-19: Lyžování v Rakousku - pravidla a bezpečnost v zimě 2020/21

Covid-19: Lyžování v Rakousku - pravidla a bezpečnost v zimě 2020/21

Chystáte se na lyže do Rakouska? V sezóně 2020/21 bude kvůli pandemii COVID-19 lyžařská dovolená vypadat trochu jinak než dřív. To ale neznamená, že lyžařský výlet do rakouských Alp nemůže být bezpečný. Podívejte se, jaká omezení byla v Rakousku zavedena, aby se snížilo riziko nákazy Covid-19.

Covid-19: Lyžování v Itálii - pravidla a bezpečnost v zimě 2020/21 - ©Liam Doran/MSP

Covid-19: Lyžování v Itálii - pravidla a bezpečnost v zimě 2020/21

Itálie má před sebou lyžařskou sezónu, jaká tu ještě nebyla. Pandemická opatření proti šíření COVID-19 ovlivní život i fungování lyžařských středisek. Jaká omezení vás čekají při lyžování v Itálii, se dočtete v našem článku.

Covid-19: Lyžování ve Švýcarsku - pravidla a bezpečnost v zimě 2020/21 - ©Michael Portmann

Covid-19: Lyžování ve Švýcarsku - pravidla a bezpečnost v zimě 2020/21

Jsou lyžařská střediska ve Švýcarsku otevřená? Kde ve Švýcarsku jsou povinné roušky? Jsou ve švýcarských skiareálech povinné roušky? Na jaká omezení mohou lyžaři narazit? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalšího se dočtete v našem článku.

Covid-19: Lyžování v Polsku - pravidla a bezpečnost v zimě 2020/2021 - ©TMR

Covid-19: Lyžování v Polsku - pravidla a bezpečnost v zimě 2020/2021

Polsko je první středoevropskou zemí, která už vydala oficiální usměrnění k nadcházející zimní sezóně. Na polských sjezdovkách se tedy lyžovat bude. A na některých se už i lyžuje.

Covid-19: Jak se změní lyžování v zimě 2020/21? - ©facebook | ČT24

Covid-19: Jak se změní lyžování v zimě 2020/21?

Pandemie COVID-19 zasáhla všechny oblasti našich životů, lyžování nevyjímaje. Na co byste se měli připravit, pokud v téhle sezóně vyrazíte na lyže, se dozvíte v našem článku.

Definitivně potvrzeno - na lyže do Rakouska až v lednu

Definitivně potvrzeno - na lyže do Rakouska až v lednu

Informace o chystaných opatřeních v rakouských skiareálech, o kterých jsme psali včera, se dnes potvrdily. Letos s lyžařskou dovolenou v Rakousku nemůžeme počítat. Lockdown v Rakousku potrvá do ledna. Vláda ve Vídni dnes oznámila plán zpřísnění pandemických opatření na další období.

Reklama

Reklama

Reklama