Co má Portugalsko společného s lyžováním a snowboardingem? Na první pohled téměř nic. To si ale nemyslí machři ze snowpass.com, kteří plánují spustit od zimy 2019/2020 projekt sezónních skipasů platných ve většině evropských zemí. "Největší skipas na světě. Lyžujte všude - a po celou sezónu". Přesně takhle svůj projekt prezentují. 

 

Snowpass Card

 

Snowpass Card bude platná v lyžařských střediscích v osmi různých evropských zemích - v Rakousku, v Itálii, ve Francii, ve Švýcarsku, v Německu, ale i v Polsku, v Británii a ve zmiňovaném Portugalsku. Která lyžařská střediska budou do tohoto projektu zahrnuta, oznámí tvůrci na konci této lyžařské sezóny.

Koncept je jednoduchý: Za zvýhodněnou cenu 395 eur si můžete zakoupit skipas, který platí od 1. listopadu 2019 do 25. dubna 2020. Za tuto zvýhodněnou cenu bude k dostání prvních 50.000 skipasů, další už budou za běžnou cenu 895 eur.

Zajímavé je i jediné omezení, které Snowpass Card přináší: v každém zahrnutém skiareálu bude tenhle skipas platit jen deset dní. Pokud tedy hodně cestujete a chcete během jedné zimní sezóny brázdit svahy v mnoha lyžařských střediscích, může být Snowpass Card právě pro vás to pravé ořechové.

 

Všechny informace a možnosti, jak si Snowpass Card rezervovat, najdete na stránce card.snowpass.com.