Tyto webové stránky používají cookies. Kliknutím na tlačítko OK povolujete jejich použití. Více informací zde:Ochrana osobních údajů
Ok

Infografiky: Sníh & lyžařské terény

Infografiky: Sníh & lyžařské terény - ©Johannes Netzer_Fotolia.com

Infografiky: Sněhové statistiky a statistiky lyžařských terénů

Infografiky jsou nedílnou součástí datové žurnalistiky. Čísla totiž nelžou. Přehledně zobrazí různé typy porovnání lyžařských středisek, která lyžařům mohou pomoci při výběru toho pravého skiareálu pro jejich lyžařskou dovolenou. Prostřednictvím infografik nabízíme žebříčky množství sněhu, počtu lanovek a vleků nebo množství terénů vhodných pro děti a začátečníky.

Slovensko v číslech - kolik sněhu bylo vloni v Tatrách?

Slovensko v číslech - kolik sněhu bylo vloni v Tatrách?

Analyzovali jsme historické údaje o sněhu na Slovensku a přinášíme vám zajímavé údaje o tom, kde bylo vloni nejvíc sněhu, ale i o tom, kde nejvíc sněžilo. Jestli patříte k těm lyžařům, kteří nedají na Tatry dopustit, naše datová analýza vám určitě přijde vhod.

Infografika: Kolik sněhu bylo minulou zimu na českých horách - ©Alta Ski Area | Adam Clark

Infografika: Kolik sněhu bylo minulou zimu na českých horách

Analyzovali jsme údaje o sněhu v České republice za minulou zimu a přinášíme vám zajímavé údaje o tom, kde bylo nejvíc sněhu, i o tom, kde nejvíc sněžilo. Jestli se při výběru vaší příští zimní dovolené orientujete spíš na domácí nabídku, naše datová analýza vám určitě přijde vhod.

Infografika: Lyžařská střediska s největším množstvím sněhu v zimě 2017/2018 - ©Facebook Val Thorens

Infografika: Lyžařská střediska s největším množstvím sněhu v zimě 2017/2018

Provedli jsme datovou analýzu naší databáze a připravili jsme zajímavou infografiku, z níž je jasně patrné, která evropská lyžařská střediska byla v zimě 2017/2018 nejvíc zasněžená a kde měli ve vrcholových partiích nejvíc sněhu.

Reklama

Reklama

Reklama