Čeština

200 největších zajímavostí o světových lyžařských střediscích

200 největších zajímavostí o světových lyžařských střediscích - ©Corinna Heim

200 nejlepších lyžařských dobrodružství

Připravili jsme pro vás seriál různých lyžařských žebříčků: Dvacet různých TOP 10 výběrů nejlepších světových sjezdovek a nejzajímavějích lyžařských středisek. Najdete mezi nimi i to svoje oblíbené?

3
null

Nejdelší sjezdovky

Nejdelší slovenské sjezdovky 2019

Chcete víc lyžovat, než stát ve frontě na vleky? Potom hledáte co nejdelší sjezdovky. My jsme pro vás připravili žebříček deseti nejdelších slovenských sjezdovek z deseti různých lyžařských středisek - ať to máte pestré :)

Které jsou nejdelší české sjezdovky 2019?Nejdelší sjezdovky v AlpáchNeznámá čísla: Které jsou skutečně nejdelší sjezdovky na světě?Polské rekordy: Nejdelší sjezdovky
4
Mayrhofen

Nejprudší sjezdovky

TOP 10 nejprudších sjezdovek v Alpách: Lyžovačka v černých barvách!

Něco pro lyžařské experty a milovníky adrenalinu: představujeme ty nejstrmější alpské sjezdovky. Na těchto svazích jsou nezbytné megaostré hrany a nadprůměrné lyžařské schopnosti. Troufnete si?

Polské rekordy: Nejprudší sjezdovkyNové slovenské rekordy: Nejprudší sjezdovkyNové rekordy českých středisek: Nejprudší sjezdovky5 nejděsivějších sjezdovek na světě
5
Ski school SkiResort LIVE in czech ski resorts

Nejlepší rodinná střediska

Vy jste rozhodli: Nejlepší česká lyžařská střediska pro rodiny

Pokud se chystáte na hory s rodinou, měli byste myslet na to, aby vybraná destinace měla co nabídnout i těm nejmenším, kteří se zatím pokoušejí jen udržet na vlastních nohou, nebo mají před sebou první pokusy na lyžích.

Nejlepší rakouská lyžařská střediska pro rodiny 2019/20Itálie: Top 10 středisek pro rodiny s dětmi10 nejlepších rodinných lyžařských středisek ve FranciiNejlepší rodinná lyžařská střediska pro každý věk
6
Madonna di Campiglio

Kultovní sjezdovky

TOP 10: Poznejte kultovní italské sjezdovky

V Itálii je hned několik provincií, kde se všechno točí okolo množství a plochy lyžařských terénů - a Trentino je jednou z nich. Krásných a různě náročných sjezdovek je v Trentinu mnohem víc, než byste napočítali na prstech obou rukou, my jsme pro vás ale připravili výběr těch deseti opravdu nejhezčích sjezdů, které vám lyžařská střediska v Trentinu mohou nabídnout.

TOP 10 sjezdovek v EvropěNejprudší slovenské sjezdovky 2019Které jsou nejprudší české sjezdovky 2019?

Reklama

Galerie

Fascinující výhledy v rakouském Kitzbühelu - © Corinna Heim
Silvretta Montafon - Hochjoch - Nova - © Silvretta Montafon / Daniel Zangerl
Lech Zürs am Arlberg - © LZTG
Obertauern - © Obertauern Tourismus

Reklama

Reklama