Jeden skipas a ještě víc sjezdovek! Tak vypadá rozšíření skupiny TatrySki o další členy. Už tento rok s novým TATRY SUPER SKI skipasem budete moci lyžovat ve 14 lyžařských střediscích na Slovensku a v Polsku.


14 středisek, 10 míst, 2 země = 1 SUPERSKIPAS


Středisko BACHLEDKA Ski & Sun je členem slovensko-polského seskupení TatrySki od roku 2015. Lyžaři s 2-denním a delším skipasem si lyžovačku v devíti střediscích užívají už 3 sezony a projekt si chválí slovenští i polští turisté. Svobodu v rozhovodání oceňují hlavně při delších pobytech, kdy nejsou vázáni místem a zároveň šetří čas, který by strávili ve frontách na lístky.

Region Tater a Podhalí je už dlouhá léta centrem zimních sportů. Rostoucí počet sjezdovek a atrakcí láká do regionu ročně tisíce návštěvníků. Tato zimní sezóna ale bude revoluční – vzniká TATRY SUPER SKI, který spojuje celý region do jedné obrovské lyžařské oblasti.


Slyžujte celé Podhalí


Když v roce 1894 Stanisław Barabasz poprvé slyžoval svahy v Zakopaném, čímž položil základ lyžování v tomto dnes světoznámém středisku, určitě netušil, že o víc než sto let později se bude lyžovat po celých Tatrách i Podhalí. Region se stal domovem zimních sportů, které si získaly srdce milionů lidí. Dnes nabízí celá oblast spoustu sjezdovek všech typů obtížnosti, kluziště, běžecké stopy i turistické stezky, dechberoucí výhledy na okolní přírodu a pestrý večerní život.

Donedávna fungovala jednotlivá střediska v regionu samostatně a návštěvníci si museli kupovat skipas do každého střediska zvlášť. To se ale letos mění. Jeden skipas v kapse stačí! Návštěvník si ho může koupit v kterémkoliv ze středisek TATRY SUPER SKI a lyžovat v celém regionu podle nálady, aktuálních sněhových podmínek nebo počtu lidí v jednotlivých střediscích.

Jsme hrdí na dohodu, kterou jsme uzavřeli. Celý proces a rokování byla výzvou, kterou jsme se rozhodli podstoupit se zodpovědností za rozvoj zimního sportu a turismu v Polsku. Díky TATRY SUPER SKI vstupujeme do široké spolupráce, rozvoje, propagace a vlivu na celý region,“ vyjádřil se Roman Krupa, jeden z koordinátorů projektu, předseda představenstva Sp. Góral Skipass sp. O.o.

Vytvoření společného skipasu je prvním krokem k vytvoření ucelené nabídky služeb v regionu Tatry – Podhalí. Další plány rozvoje se budou zaměřovat jak na rozšiřování lyžařských středisek, tak i na zlepšení komunikace mezi jednotlivými skiareály, komerčními subjekty a místní samosprávou.

 

54 km sjezdovek na jeden skipas

 

Skupina TatrySki se tak podpisem smlouvy o vzniku seskupení rozšířila o 5 středisek a přijala nový název TATRY SUPER SKI. Dohromady se tak už v této sezóně s TATRY SUPER SKI dá lyžovat ve čtrnácti lyžařských střediscích na Slovensku a v Polsku, a využívat tak 71 přepravních zařízení a 54 km sjezdovek.

➽ Velkou změnou je také druh skipasu, který je společný. Společné lístky budou v této sezóně už 1-denní a delší. Pro návštěvníka to prakticky znamená, že už po pár hodinách na lyžích může změnit lyžařské středisko a večer může lyžovat znovu někde jinde. Ve skipasu je totiž zahrnuto i večerní lyžování - hodně populární především v Polsku.

Střediska skupiny TATRY SUPER SKI používají jednotný ceník a zákazník má tedy záruku stejných cen a podmínek ve všech členských skiareálech. Snahou skupiny je přitom držet ceny na střední úrovni tak, aby si lyžovačku v regionu mohli dovolit všichni milovníci zimních sportů.

S TATRY SUPER SKI skipasem budete tuto zimu moci lyžovat v těchto střediscích:

 • Ski Bachledka (Ždiar, Slovensko)
 • Bania Ski & Fun (Białka Tatrzańska, Polsko)
 • Czorsztyn Ski (Kluszkowce, Polsko)
 • GrapaSki (Czarna Góra, Polsko)
 • Jurgów Ski (Jurgów, Polsko)
 • Kaniówka (Białka Tatrzańska, Polsko)
 • Kotelnica Białczańska (Białka Tatrzańska, Polsko)
 • Koziniec Ski (Czarna Góra, Polsko)
 • Harenda (Zakopane, Polsko)
 • Polana Szymoszkowa (Zakopane, Polsko)
 • Stacja narciarska Suche (Suche, Polsko)
 • Witów Ski (Witów, Polsko)
 • PKL Palenica, Polsko
 • PKL Mosorny Groń, Polsko