Čeština

Americká inspirace v Andermattu: Flexibilní ceny skipasů 2017/2018

3. říjen 2017 | Skiinfo/OnTheSnow

Zprávy z regionu: Švýcarsko

Střediska v tomto článku: Skiarena Andermatt-Sedrun

Freeride v Andermattu

Freeride v Andermattu

Copyright: Christoph Jorda | www.christophjorda.com

227 korun za celodenní skipas ve středisku nabízejícím 120 km sjezdovek? Ano, ve Švýcarsku! Od této zimy nabízí Andermatt flexibilní ceny skipasů. Obecně platí, že čím dřív koupíte, tím je tarif výhodnější. Běžné denní skipasy v Andermattu začínají od 37 švýcarských franků pro dospělé a 13 CHF pro děti.

Cena tarifu závisí na datu nákupu, sezóně, dni v týdnu a dokonce i na počasí. Výhodnější je i sleva na dětské skipasy, která dosahuje 66 % (dříve to bylo 50 %) a sleva na juniorské skipasy - 33 % (dřív 25 %). Rodiny a skupiny mohou počítat s 10% slevou.


Levná lednová příležitost

Lyžaři už dávno vědí, že nejvhodnějším obdobím jsou první dva lednové týdny po Třech králích. Ceny bývají nízké, protože davy lyžařů z vánočních prázdnin už se vrátily domů a další vlna lyžařů se v Alpách objeví až koncem ledna. Andermatt ale přichází s naprosto bezkonkurenční nabídkou! Na dny 8.-12. a 15.-19. ledna se dají zakoupit jednodenní skipasy za 10 švýcarských franků, což je necelých 227 korun českých. To je přinejmenším dvakrát levnější než v největších českých lyžařských střediscích, kde v tomto období platí stále ještě ceny Hlavní sezóny. Pro zajímavost, konkrétně oproti skipasu ve Špindlerově Mlýně jde o 2,5x levnější skipas!

Nabídka bude dostupná od 30. října 2017 na stránkách www.skiarena.ch i  www.ticketcorner.ch/ski.

Skiarena Andermatt-Sedrun  - © Skiinfo

Skiarena Andermatt-Sedrun

Copyright: Skiinfo

 

Reklama

Reklama

Reklama