Čeština

V březnu mají děti v San Martino di Castrozza skipas, hotel i výuku lyžování zadarmo

12. březen 2018 | OnTheSnow

Zprávy z regionu: Itálie

Střediska v tomto článku: San Martino di Castrozza - Passo Rolle

Dolomiti Family Fun - San Martino di Castrozza

Dolomiti Family Fun - San Martino di Castrozza

Copyright: Riccardo Agosti

Perfektní sjezdovky se zaručenými dobrými sněhovými podmínkami nabízí San Martino di Castrozza díky vylepšenému zasněžování po celou zimní sezónu. Rodiny rozhodně zaujme i řada aktivit, vyhrazených pro děti.

Panoramatické výhledy a zábava na sněhu nemusí zůstat jen snem. Stačí navštívit lyžařský areál San Martino di Castrozza Passo Rolle v italských Dolomitech: Perfektně upravené sjezdovky, otevřené spojení mezi Ces a Tognola, spousta zábavných aktivit pro nejmenší i vyhledávané noční lyžování v Colverde, to všechno a mnohem víc může San Martino di Castrozza v zimě nabídnout.

Díky vylepšenému zasněžovacímu systému si ve středisku Ces-Colverde hravě poradí i s vrtochy počasí, sjezdovky dovedou zasněžit tak dobře, že lyžaři mohou pohodlně využívat k zimním radovánkám celou lyžařskou oblast.


Sjezdovky pro všechny a pisty pro každého

Nové generátory a rozšířená zasněžovací technika umožnila vylepšit sněhovou situaci i v oblasti Alpe Tognola - nedostatkem sněhu tak netrpí ani horní část sjezdovky Rododendro či jedna z dvanácti nejkrásnějších sjezdovek v Dolomitech, černá pista Tognola Uno. V areálu Alpe Tognola je navíc spousta prostoru vyhrazeného začínajícím lyžařům a malým dětem, pro které tady nově funguje i bobová a sáňkařská dráha. Došlo i k rozšíření sjezdovky Baby, kterou děti, začínající na lyžích, přímo milují.

A ještě jednu dobrou věc má nové zasněžování na svědomí: I v době, kdy tady není dost přírodního sněhu, daří se zdejší terény zasněžit tak, že už bylo možné otevřít přechod mezi Ces a Tognolou v obou směrech, takže můžete plynule přejíždět z jednoho "pólu" na druhý a obdivovat nádherné panoramatické výhledy z obou stran. 

Galerie

Dolomiti Family Fun - San Martino di Castrozza - © Riccardo Agosti
San Martino di Castrozza Passo Rolle - © A. Trovati - Apt San Martino di Castrozza Passo Rolle
San Martino di Castrozza Passo Rolle - © A. Trovati - Apt San Martino di Castrozza Passo Rolle
San Martino di Castrozza 11.01.17 - © Scuola Sci Dolomiti San Martino di Castrozza Facebook

Zobrazit všeNoční lyžování

Lyžaři, kteří ani po celém dni na sjezdovkách nepadají únavou, mohou přebytečnou energii vybít při úchvatném nočním lyžování na osvětlené sjezdové trati Colverde. Termíny nočního lyžování jsou v této sezóně stanoveny na čtvrtek, pátek a sobotu, aby si tak na své přišli i ti lyžaři, kteří sem zavítají na prodloužený víkend. 


Pro děti všechno grátis a další výhodné rodinné nabídky

Mezi početné a zajímavé nabídky pro rodiny s dětmi patří Dolomiti Family Fun: týdenní program, zaměřený na rodiny s dětmi ve věku od 4 do 12 let, dostupný ve vybraných hotelích. Každé ráno zaveze děti pestrobarevný skibus přímo na sjezdovku, kde na ně čekají zkušení lyžařští instruktoři. Naučit se lyžovat je díky nim opravdu hračka.

Asi nejlákavější je akce, připravovaná na březen. Její název Bambini Sciano Gratis (Děti lyžují zadarmo) mluví za všechno: Od 18. do 25.3. mají děti do 8 let věku zadarmo ubytování v hotelu, skipasy i lyžařskou školu. Připravena je i řada aktivit zaměřených právě na nejmladší návštěvníky, ať už je to Happy Snow nebo kaskadérská ohňová show na lyžích. O zábavu je postaráno i v dětském parku Kinderheim ve středisku Alpe Tognola nebo v Tana della Marmotta či Prà delle Nasse, nebo v centru města v Tana dello Scoiattolo, kde dětem učaruje zábava fantastického světa plného her a smíchu. Zábava je zaručená i v novém centru Primiero Neveland: je to vesnice plná sněhu a her ve Fiera di Primiero se speciálním dětským snowparkem a snowtubingovou tratí dlouhou 40 metrů, po níž se špunti mohou spouštět na speciálních nafukovacích pneumatikách. Své přívržence má i zóna s nafukovacími dětskými skluzavkami. 

Více informací na: www.sanmartino.com/cz/


Reklama

Reklama

Reklama