Nejlepší způsob, jak zakončit den na sněhu a slunci po celodenním lyžování, je ponořit se do páry v teplém bazénu, vířivce nebo v aroma sauně v některých z mnoha lázní v Trentinu.

Zima končí a je pomalu načase dostat se po lyžování zpátky do formy. Novou energii můžete čerpat v impozantním prostředí uprostřed italského Trentina. Shromáždili jsme pro vás tipy na vynikající trentinské lázně a wellness. 

Jsme si jisti, že mezi nimi najdete to pravé místo pro zasloužený relax po lyžařské sezóně:

1. Wellness přímo na sjezdovce: nový Chalet Fiat, chata v nadmořské výšce 2100 m ve skiareálu Madonna di Campiglio - Brentské Dolomity.2. Sauna a šumivý sekt: podmanivou kombinaci obojího nabízí hotel Cantine Ferrari ve svých lázních QC Terme uprostřed Pera di Fassa. 3. Slunce a pohoda: Relaxujte ve Val di Sole v hotelu Orso Bruno přímo na sjezdovce skiareálu Folgarida a Marilleva.4. Krása a odpočinek: ve Val di Non se všechno točí kolem jablek, v hotelu Pineta v Coredo vás ohromí množstvím a výhodami procedur spojených s tímto famózním ovocem.5. Síla kanadské borovice: Blahodárné účinky tohoto dřeva jsou už po staletí známé: V prostředí obloženém borovicí se snáze odbourává stres, rychleji získává potřebná energie a lépe se usíná. A věděli jste, že nábytek či obložení z kanadské borovice také snižuje tepovou frekvenci? Právě na sílu kanadské borovice vsadili v útulném hotelu Cirmolo.