Unikum skiareálu ve Ždiaru tkví v možnosti lyžovat ve třech údolích z různých světových stran, ale také v propojení s blízkými polskými středisky díky společnému skipasu.

Rodinné lyžařské středisko BACHLEDKA Ski & Sun se nachází na hřebeni Spišské Magury s nádherným výhledem na panorama Belianských Tater, jen 30 km severně od Popradu. Rozprostírá se na území tří obcí - Ždiar, Jezersko a Malá Franková, přičemž přístup do střediska je možný ze všech z nich.

BACHLEDKA Ski & Sun jako člen skupiny TatrySki nabízí možnost lyžovat na 40 kilometrech sjezdovek v devíti lyžařských střediscích na Slovensku a v Polsku a využívat 51 lanovek a vleků plus dvě kluziště - to všechno na jeden jediný skipas (od 2-denních a víc).

Středisko nabízí slovenský unikát, možnost lyžovat ve třech údolích z různých světových stran, fantastickou rodinnou lyžovačku a celosezónní garanci sněhu. Uměle zasněžovaných je 6 kilometrů sjezdových tratí. Lyžařům je k dispozici 4-sedačka Jezersko, 3-sedačka Bachledova dolina, 5 vleků a 10 sjezdovek všech stupňů obtížnosti o celkové délce 10,7 km. K tomu navíc 20 km upravovaných běžeckých tratí. Samozřejmostí je večerní lyžování, lyžařská škola, ski-servis, půjčovna lyžařského vybavení, bezplatné parkoviště i skibus.

V Bachledce nezapomínají ani na nejmenší návštěvníky, pro ty je připraveno hned několik atrakcí. Zatímco starší aktivně odpočívají na sjezdovkách nebo se vyhřívají na sluníčku před aprés-ski barem, o ty mladší se stará tým licencovaných instruktorů v lyžařské školce SUNKID. Po čase stráveném učením se mohou přesunout do dětského pohádkového světa s tubingovou dráhou a naučnou stezkou. A když už mají sněhu dost, vyřádí se na novém osvětleném kluzišti vedle Penzionu SKI Jezersko***. Tečkou za perfektně stáveným dnem je zážitek ze zimní jízdy na snowraftingu nebo rodinné závody na měřené slalomové dráze. Tělo i duši potom potěší relax ve wellness centru Penzionu SKI Jezersko*** nebo v Hotelu Bachledka**** přímo pod svahem.

 

Dostatek ubytovacích kapacit pro každého

V oblastí Ždiaru, Jezerska a okolí je k dispozici 3 000 lůžek v hotelích, penzionech a chatách různých kategorií. Stačí si jen vybrat podle chuti, jako doma se budete cítit ve všech z nich. A dopřejte odpočinek i svému autu - do střediska vás zdarma zaveze skibus ze Ždiaru a Jezerska.

Lokální speciality a jiné lahůdky nabízejí místní restaurace, bistra a bufety přímo na svahu. Výjimečnou atmosféru zažiejte ve zdejším aprés ski-baru, kde zábava trvá až do pozdních hodin.

6-denní skipas v hlavní lyžařské sezóně stojí 109,40 euro pro dospělého, 95,30 euro pro seniory a juniory a 88,20 euro pro děti. Tento a všechny ostatní vícedenní skipasy jsou platné také v polských lyžařských střediscích v příhraniční obci Białka Tatrzańska (Kaniówka, Bania Ski&Fun, Kotelnica Białczańska) a Czarna Góra (Grapa - Litwinka a Koziniec SKI) a dále v Jurgów Ski a v Czorstyn-Ski v Kłuszkowcích.

Další info:
BACHLEDKA Ski & Sun, www.bachledka.sk, e-mail: info@bachledka.sk, Tel. +421524498101