Tento rok nabízí 5 míst ze spolku „Alta Pusteria Tourist Consortium reserve" výjimečné příležitosti pro rodiny, které si chtějí užít Dolomity skutečně naplno. Mnohé sportovní aktivity budou pro Vaše děti zábavné, ale zároveň i bezpečné. Vy si zatím můžete užít dní plných relaxu a odpočinku, a to vše za skvělé ceny.

Zábava na sněhu: začátečníci, ale i pokročilejší, kteří si chtějí vylepšit svou techniku, si mohou vybrat mezi různými lyžařskými a snowboardovými školami. Individuální cena začíná na 33 € na osobu. Profesionálně vyškolený personál provede mládež postupně každým typem sjezdovky.
Určitě navštivte dvě největší atrakce v celém údolí Alta Pusteria. První z nich je obrovský sněhulák, vítající lyžaře na horní stanici 6-sedačkové lanovky. Když teploty poklesnou a napadne hodně sněhu, výška sněhuláka přesáhne dva metry. Neváhejte a odfoťte se s místním maskotem.
U dětí budou mít obrovskou odezvu i místní sobi, protože v Itálii je najdete jen tady. Byli dovezeni před osmi lety z dalekého Finska a od té doby se jejich počet zdvojnásobil. Dnes je mohou děti vidět každý den a dokonce mají možnost svézt se na saních Santa Clause.

Alternativním programem, který nikdy nezklame, je sáňkování. V Dolomitech najdete spoustu přírodních sáňkařských tratí, ale letos si zajezdíte na tratích v Croda Rossa a Baranci i večer. Jednou týdně budou sáňkařské dráhy osvětlené, takže si můžete užít skvělého večerního sáňkování. S moderními lanovkami a vstřícnými půjčovnami se stane organizace Vašeho výletu hračkou.

K příjemnému zakončení náročného dne Vám doporučujeme návštěvu San Candido Aquafun. Není to jen obyčejný bazén, ale vodní park pro celou rodinu. Najdete zde tobogány, jacuzzi a jiné atrakce. To vše s výhledem na pohoří Jižního Tyrolska. Lepší míst než v tomto vodním světě v lůně přírodě prostě nenajdete.
"Free Skipass Family" je zpět! Výhodná nabídka pro děti do 8 let. Vícedenní skipas (od 2 do 28 dní) mají děti do 8 let zdarma. Nabídka platí pouze při zakoupení skipasu pro dospělého. Koupě skipasu za plnou cenu Vám zaručí i další lístek pro dítě do 4 let zdarma. Pro rodiny s dětmi do 16 let jsou přichystány speciální slevy, avšak jen při zakoupení skipasů pro rodiče v plné ceně.

Dolomity Super Kids - super akce od 17. března do 15. dubna 2012: všechny děti do 8 let neplatí za skipas ani za ubytování, děti do 12 let mají na všechno 50% slevu. Tato nabídka platí v poměru 1 dítě - 1 dospělý (max. 2 děti), ubytování minimálně na 7 dní ve společném pokoji ve všech ubytovacích zařízeních zúčastněných v této akci. Pro děti do 12 let poskytují slevy i půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy.
Pro další balíčky výhodného ubytování navštivte internetovou stránku Alta Pusteria Tourist Consortium, www.altapusteria.info .

Další informace:
Consorzio Turistico Alta Pusteria
Via Dolomiti 29 - 39034 Dobbiaco
Tel. + 39.0474. 913156
Fax + 39.0474. 914361
info@altapusteria.info
www.altapusteria.info

Carmen Schwingshackl - carmen.schwingshackl@altapusteria.info
    Kancelář:
Connexia
Via Panizza, 7 - 20144 Milano
Tel. +39.02.8135541
Fax +39.02.89180056
Alessandra Bassani - alessandra.bassani@connexia.com
Stefania De Scisciolo - stefania.descisciolo@connexia.com
www.connexia.com